wyszukaj ofertę

Znaleźliśmy 313 ofert

notatnik

BIURO MAGAZYN HALA Szczecin Prawobrzeże Wielgowo

Okazja na wynajem BIURO MAGAZYN HALA w Szczecin Wielgowo na Prawobrzeżu. Preferowane branże pod biuro, handel, magazyn, delikatna produkcja. 5 min do Autostrady A6 - S3, 200m komunikacja miejska, 300m dworzec PKP, lokalizacja z bardzo dobrym połączeniem z centrum, w okolicy sklepy i inne usługi. Cały lokal wyposażony w ogrzewanie (już wliczone w cenę), budynek ocieplony, co skutkuje podwyższonym komfortem cieplnym w okresie zimowym. Pomieszczenia znakomicie doświetlone dzięki dużej ilości szerokich okien, kafelki na posadzce w dobrym stanie, ściany gładkie. Przed przekazaniem lokalu, przeprowadzone będą prace remontowo odświeżające pomieszczeń. Wynajmujący oferuje elastyczność w dopasowaniu lokalu do wymagań najemcy, dzięki czemu istnieje możliwość wprowadzenia bez dodatkowych nakładów (propozycja samych właścicieli). Obecnie powierzchnia jest podzielona na 4 duże, przestronne pomieszczenia biurowo magazynowe, dodatkowo pomieszczenie z aneksem kuchennym z wyposażeniem, oraz łazienkę 2xWC 1xPrysznic. Media prąd siła, woda, gaz, kanaliza, internet, (ogrzewanie w cenie) Budynek parterowy o łącznej powierzchni ok 490m2 w jego skład wchodzą rozkładowe pomieszczenia l 126m2 ll 130.5m2 lll 47m2 IV 47m2 V 47m2 VI Hall + Łazienka z WC ok 75m2 VII Kuchnia ok 20m2 Dostęp do budynku z trzech stron Do dyspozycji duży plac manewrowy + podjazd + parking (kostka brukowa) = ok 500m2 Właściciele przyjemni i otwarci, zapraszam na prezentację :)

8.820 PLN
490 m2
CZYTAJ DALEJ
notatnik

Dom na Osiedlu Pyrzyckim

Własność. Dom położony w Stargardzie w pierwszej części Osiedla Pyrzyckiego przy ulicy Niepodległości. Działka o wymiarach 20m x 68m i powierzchni 1373 m kw. przylega bezpośrednio do drogi miejskiej (asfaltowej) i podzielona została na 3 strefy. W pierwszej jej części posadowiony jest dom wraz z garażem, druga część to teren sportowy - z boiskiem do koszykówki i siatkówki a trzeci sektor został przeznaczony pod przydomowy ogródek. Działka uzbrojona w miejską wodę, kanalizację oraz gaz. Dom wybudowany w 2001 roku, bardzo przestronny z dużymi pokojami, kuchnią połączoną z jadalnią przechodzącą w salon. Na parterze budynku oprócz salonu, kuchni i jadalni znajduje się łazienka oraz sypialnia. Z przedpokoju jest dodatkowe przejście do garażu oraz pomieszczeń gospodarczych. Na piętrze znajdują się 4 sypialnie, łazienka, garderoba oraz pomieszczenie nad garażem, do którego prowadzi wejście z jednej z sypialni, służące obecnie za siłownię. Podłogi w domu drewniane, okna z PCV. Ogrzewanie domu oraz ciepła woda z pieca BUDERUS z dużym zasobnikiem. Ponad to w budynku znajduje się instalacja alarmowa oraz centralny odkurzacz, a na działce system podlewania roślin. Działka w pełni zagospodarowana z bardzo ładnymi nasadzeniami oraz boiskiem z utwardzonym podłożem. Brama garażowa jak i wjazdowa zamykane i otwierane z pilota. Dom sprzedawany z całym wyposażeniem (poza fortepianem). Zapraszamy! Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem! Prezentacja tylko z pracownikiem biura.

950.000 PLN
200 m2
6
1373 m2
CZYTAJ DALEJ
notatnik

Działka mieszkaniowo usługowa. Morzyczyn. Okazja!

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Morzyczynie. Usługi z możliwością mieszkania! Świetna lokalizacja. Wszystkie media w granicy działki. Woda, prąd, kanalizacja i gaz. Teren położony przy głównej ulicy Morzyczyna. Blisko zjazd na drogę krajową nr 10. Jedyne 5 min spacerem do jeziora Miedwie. Powierzchnia 3487 m2. Działka w kształcie trapezu. Front 43 m. Teren równy i płaski. Działka objęta jest planem zagospodarowania: - usługi handlu detalicznego z możliwością wydzielenia lokalu mieszkalnego, wraz z budynkami gospodarczymi i garażami, - powierzchnia zabudowy do 25%, - wysokość budynków usługowych do 9,0 m, do dwóch kondygnacji nadziemnych, - sklepy o powierzchni sprzedażowej do 400 m2. Idealne miejsce na prowadzenie biznesu i spokojne życie. Bliskość lasów i jeziora Miedwie. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem! Zapraszamy! Investment plot for sale in Morzyczyn. Services with the possibility of housing! Great location. All media within the plot. Water, electricity, sewerage and gas. The area is located on the main street Morzyczyna. Close to the national road No. 10. Only 5 minutes walk to Lake Miedwie. Area 3487 m2. Trapezoidal plot. Front 43 m. Level and flat. The plot is covered by the development plan: - retail services with the possibility of separating a dwelling, together with outbuildings and garages, - building area up to 25%, - service buildings up to 9.0 m, up to two floors above ground, - stores with a sales area of up to 400 m2. An ideal place for doing business and peaceful life. The proximity of forests and lake Miedwie. We are the sole representative! Welcome!

418.440 PLN
3487 m2
CZYTAJ DALEJ