Kontakt do maklera

OLGA SZYNKOWSKA
OLGA SZYNKOWSKA
tel.: +48 792 214 107

Napisz do mnie

notatnik

Atrakcyjny lokal biurowy

na WYNAJEM

11.250 zł
45 PLN/m2
250 m2
5 pokoi

SZCZECIN

Do wynajęcia lokal znajdujący się blisko portu, z doskonałą komunikacją do centrum.
Lokal znajduje się na I piętrze w biurowcu, 250 m kw powierzchni, z przeznaczeniem na biura, działalność szkoleniową i konferencyjną.
Na całość składają się 3 jasne, przestronne sale o powierzchni 30, 60 i 45 m kw, z sal wyjście na balkony, w pełni wyposażony apartament z łazienką i aneksem kuchennym, pokój socjalny z aneksem kuchennym oraz węzeł sanitarny. Lokal uzbrojony we wszystkie media, ogrzewanie gazowe, indywidualne opomiarowanie, sale wyposażone w sprzęt multimedialny, nagłośnione, klimatyzowane. W niedługim czasie zostanie przyłączona sieć światłowodowa.
Całość wykończona na wysokim poziome, z użyciem materiałów dobrej jakości. Na posesji znajduje się duży parking a okoliczne ulice nie są objęte strefą płatnego parkowania.
Niewątpliwym atutem tego lokalu jest jego lokalizacja w centrum miasta, z doskonałą komunikacją, w pobliżu znajduje się port oraz wiele firm związanych z gospodarką morską.
Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowo lokalu o pow. około 75 m kw, znajdującego się w tym samym budynku, na III piętrze. Lokal ten składa się z pomieszczenia typu salon, kuchni z wyposażeniem oraz łazienki, jest w pełni umebowany i może być przeznaczony np. na biuro zarządu firmy. Cena z 1 m kw - 65 zł.
Polecam, jest to dobre miejsce na działalność.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 71/7376/OLW

notatnik