Kontakt do maklera

ANDRZEJ KRAJNIEWSKI
ANDRZEJ KRAJNIEWSKI
tel.: +48 663 564 119

Napisz do mnie

notatnik

Działka z linią brzegową jeziora Ińsko

na SPRZEDAŻ

586.000 zł
23 PLN/m2
25812 m2

IŃSKO

DZIAŁKA Z LINIĄ BRZEGOWĄ JEZIORA
Własność. Działka położona w Ińsku o powierzchni 2,5812 HA z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego przewidującym zabudowę usługową służącą wyłącznie turystyce wodnej (np. wypożyczalnie sprzętu wodnego, szkółki sportów wodnych itp.), teren sportu i rekreacji; zakazuje się lokalizacji mieszkania dla właściciela obiektu lub mieszkania służbowego; o powierzchni zabudowy do 25% powierzchni działki.
Do działki prowadzi dojazd asfaltowy. W drodze przy działce znajduje się energia elektryczna. Woda z własnego ujęcia, kanalizacja w formie szamba, docelowo podłączenie do miejskiej sieci.
Działka z bardzo ładnym widokiem na jezioro.
Istnieje możliwość zakupu sąsiedniej działki, również z linią brzegową o pow. 4398 m kw.
Polecam!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 3091/7376/OGS

notatnik