Kontakt do maklera

ANDRZEJ KRAJNIEWSKI
ANDRZEJ KRAJNIEWSKI
tel.: +48 663 564 119

Napisz do mnie

notatnik

Mieszkanie wraz z lokalem użytkowym w Centrum!

na SPRZEDAŻ

270.000 zł
3.740 PLN/m2
72 m2
3 pokoje

STARGARD

Własność. Lokal mieszkalny położony na parterze w kamienicy przy ulicy Reja. Mieszkanie pierwotnie składało się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni i łazienki połączonej z WC. Na chwilę obecną z jednego z pokoi zrobiony jest lokal użytkowy z odrębnym wejściem z ulicy.
Kuchnia wyposażona w sprzęty - piekarnik, lodówka, mikofalówka, zmywarka oraz meble kuchenne pozostają w cenie mieszkania.
Salon oraz sypialnia urządzone, również z meblami objętymi ceną. Mieszkanie zadbane i czyste.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Lokal użytkowy przystosowany do prowadzenia salonu fryzjerskiego - wydzielone pomieszczenie na łazienkę oraz toaletę. W lokalu zamontowany jest osobny licznik energetyczny.
Łączny czynsz za lokal wynosi 550 zł w tym ciepła i zimna woda miejska, ogrzewanie miejskie, opłaty administracyjne, wywóz nieczystości itp.
Oferta świetnie nadająca się pod inwestycję - wynajem mieszkania oraz lokalu lub dla osoby szukającej własnego lokum, przystosowanego do prowadzenia działalności gospodarczej.
Istnieje możliwość przerobienia całości mieszkania na lokal usługowy.
Zapraszamy!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 4987/7376/OMS

notatnik