Bezpieczny wynajem

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów i chcąc zapewnić Państwu najwyższy poziom bezpieczeństwa przy wynajmie nieruchomości, wprowadziliśmy usługę "Bezpieczny wynajem"

Celem naszej akcji jest zwiększenie bezpieczeństwa Państwa transakcji w obrocie nieruchomościami (wynajem i sprzedaż). Gwarantujemy naszym klientom dostęp do największych i najbardziej wiarygodnych baz informacji o zobowiązaniach finansowych w Polsce.

Zasady usługi RENT – nieruchomości ROMANOWICZ są bardzo proste.
Właściciel mieszkania przed podpisaniem umowy najmu może zwrócić się do naszego maklera z prośbą o weryfikację potencjalnego najemcy. Weryfikacji dokonujemy w bazach, z którymi RENT – nieruchomości ROMANOWICZ ma podpisane stosowne umowy.

Jeżeli

  • jesteś właścicielem mieszkania, domu, lokalu usługowego, który chcesz wynająć,
  • obawiasz się o to, w czyje ręce trafi Twoja nieruchomość,
  • zastanawiasz się, w jakim stanie odbierzesz swoje mieszkanie po upływie umowy najmu,

przeczytaj, co dla Ciebie przygotowaliśmy:


Bezpieczny wynajem – ogranicz swoje ryzyko

Wynajmując mieszkanie na rynku wtórnym zawsze w pewien sposób ryzykujemy. Ryzyko to jest zazwyczaj związane z najemcą. Jest to osoba, o której właściwie nic nie wiemy. Nie mamy pewności, czy najemca który podpisuje umowę najmu naszego mieszkania okaże się nie tylko solidnym płatnikiem, ale czy dokumenty, którymi się posługuje są oryginalne i są własnością potencjalnego najemcy. Dlatego nasza firma wprowadziła akcję "Bezpieczny wynajem".
 
Sprawdzimy najemcę

Wszystkim właścicielom wynajmującym swoje nieruchomości za pośrednictwem naszej firmy zapewniamy sprawdzenie najemcy pod względem dotychczasowej realizacji zobowiązań finansowych oraz w zakresie przedkładanych dokumentów (w szczególności dokumentów tożsamości). Sprawdzamy czy najemca nie figuruje w dostępnych bazach danych jako dłużnik / nierzetelny kontrahent, a także czy dokumenty, którymi się posługuje nie zostały wcześniej zagubione, skradzione, bądź wykorzystane do działań niezgodnych z prawem. Sprawdzamy to w systemie DOKUMENTY ZASTRZEŻONE, w bazie danych w której znajduje się informacja o ponad 800. tysiącach zastrzeżonych dokumentów (są to m.in. dowody osobiste, paszporty, prawa jazdy).
 
Ubezpieczymy najemcę

Obawy właścicieli dotyczą nie tylko najemcy, ale także pozostawionego sprzętu. W tym wypadku też mamy rozwiązanie. Jeżli dokonasz transakcji za pośrednictwem RENT – nieruchomości ROMANOWICZ, ubezpieczymy Twojego najemcę od odpowiedzialności cywilnej. Dzięki temu będziesz mógł spokojnie myśleć o swojej nieruchomości.

Skorzystaj z naszego formularza i zgłoś swoją nieruchomość do wynajmu