Dlaczego RENT

Sprzedajemy wszystkie nieruchomości!

30 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI 

Firma RENT – nieruchomości Romanowicz już od 30 lat współtworzy historię rynku nieruchomości na Pomorzu Zachodnim. Przeprowadziliśmy ponad 18 000 transakcji zakończonych sukcesem i zbudowaliśmy nasz największy kapitał jakim jest doświadczenie. Doskonale znamy lokalny rynek, a przez lata wypracowaliśmy na nim prestiżową pozycję lidera. Stawiamy na realizację skutecznych i korzystnych dla obu stron transakcji. Obsługujemy sektor nieruchomości premium.

NIERUCHOMOŚCI NAD MORZEM. LIDER W REGIONIE

Jesteśmy obecni w całym regionie Pomorza Zachodniego – Szczecin, Stargard, Goleniów, oraz w Pasie Nadmorskim – Świnoujście, Międzyzdroje, Dziwnów, Rewal i Kołobrzeg. Specjalizujemy się w sprzedaży nieruchomości nad morzem. W ostatnich latach rozbudowaliśmy naszą ofertę inwestycyjną o lokalizację zagraniczną – Costa del Sol – domy, rezydencje i apartamenty w rejonie Marbelli i Malagi w Hiszpanii. Docieramy wszędzie, pracując dla klientów z kraju i z zagranicy.

10 WŁASNYCH BIUR I DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ

Gdybyśmy mieli wskazać najważniejszą rzecz, którą cenią wszyscy nasi zadowoleni klienci, byłaby nią skuteczność. Co za nią stoi? Przede wszystkim zaangażowanie naszych maklerów w połączeniu z doświadczeniem i innowacyjnością właścicieli firmy RENT – nieruchomości Romanowicz. To dzięki tym wartościom zbudowaliśmy wielopokoleniowy, ściśle współpracujący ze sobą zespół oraz sieć własnych biur, dostępnych w najlepszych lokalizacjach kluczowych miejscowości regionu.

NAJWYŻSZE STANDARDY OBSŁUGI

Dbamy o kompleksowość i najwyższą jakość świadczonych usług. Mając na uwadze komfort oraz minimalizowanie zbędnych kosztów oferujemy m.in. reprezentowanie klienta podczas całego procesu inwestycyjnego. Wiele transakcji przeprowadzamy na odległość. Podejmujemy się negocjacji warunków umowy, doboru partnerów, obsługi stanu formalno-prawnego nieruchomości, obsługi realizacji transakcji aż po wydanie nieruchomości.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA TRANSAKCJI 

Gwarantem bezpieczeństwa jest nasze wieloletnie doświadczenie oraz licencje zawodowe. W oparciu o mechanizmy branży nieruchomości przygotowujemy najlepsze rozwiązania pod względem ceny, warunków i weryfikacji wiarygodności stron transakcji. Firma RENT – nieruchomości Romanowicz uczestniczy w programie Rzetelna Firma, szczycimy się członkostwem kilku izb gospodarczych i zrzeszeń branżowych polskich oraz zagranicznych. Nasza działalność jest objęta ubezpieczeniem cywilno-prawnym.

WSPARCIE I DORADZTWO INWESTYCYJNE 

Stawiamy na partnerską współpracę z klientem, oferując wsparcie w zarządzaniu procesem wyboru, kupna, sprzedaży lub najmu nieruchomości. Wspieramy w tworzeniu wizji i planu inwestycyjnego. Skutecznie pomagamy w znalezieniu źródła finansowania zakupu nieruchomości w Polsce i za granicą. Do każdego tematu podchodzimy starannie, uwzględniając indywidualne potrzeby klienta.

OFERTA EKSKLUZYWNA KLUCZEM SZYBKIEJ SPRZEDAŻY

80% naszych ofert jest opartych na umowie ekskluzywnej, obejmującej indywidualny plan strategii marketingowej. Tworzymy merytoryczną treść oferty, tłumaczymy na języki obce, dbamy o atrakcyjność prezentacji oraz szeroką promocję na najważniejszych portalach branżowych. Ofertą zajmuje się jeden, dedykowany makler, dzięki temu mamy pełną kontrolę nad procesem sprzedaży bądź wynajmu nieruchomości. Zdecydowanie wyższe nakłady finansowe przeznaczone na promocję przekładają się na szybszą sprzedaż. To właśnie umowy ekskluzywne mają 98% skuteczności.

ZAUFANIE KLIENTÓW PRYWATNYCH I BIZNESOWYCH 

75% klientów trafia do nas w wyniku rekomendacji. Wieloletnie zaufanie, udokumentowane licznymi referencjami, pozwala na wspólną realizację kolejnych satysfakcjonujących transakcji. Oferujemy współpracę indywidualną oraz B2B. Mamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży projektów deweloperskich w różnych lokalizacjach – miejskich, górskich i nadmorskich.

EKSKLUZYWNY PARTNER TUI – ZAINWESTUJ I ZARABIAJ 

Oferujemy możliwość zgłoszenia kupionej nieruchomości wypoczynkowej do wynajmu przez TUI Ferienhaus turystom z zagranicy. Zawarliśmy ekskluzywną umowę partnerską z TUI, by zagwarantować naszym klientom satysfakcję z zakupu oraz najwyższej jakości obsługę wynajmu i jego szeroki zasięg.

NIERUCHOMOŚCI W HISZPANII – WYJĄTKOWA OFERTA INWESTYCYJNA 

Oferujemy na sprzedaż nieruchomości w jednym z najatrakcyjniejszych regionów Hiszpanii – Costa del Sol, w rejonie Marbelli i Malagi. Dysponujemy szerokim wyborem skali nieruchomości, od niewielkich wakacyjnych apartamentów, po domy i rezydencje. Gwarantujemy obsługę handlowo-prawną w języku polskim. Pomagamy w znalezieniu źródła finansowania zakupu oraz w zgłoszeniu nieruchomości na wynajem.