wyszukaj ofertę

Znaleźliśmy 29 ofert

notatnik

Nowoczesny dom 50 m od jeziora w Nowogardzie!

Zapraszamy Państwa do Nowogardu, gdzie wśród ciszy i zieleni znajdziecie ten wyjątkowy dom. Nic tu nie jest przypadkowe, każdy element wystroju jest przemyślany i pasuje do całości. Wysokiej jakości wykończenie wnętrz łączy się tu ze stylem i smakiem, zastosowane barwy są neutralne i nowoczesne. Na parterze domu znajduje się przestronny salon wraz z jadalnią oraz otwarta kuchnia, wyposażona we wszystkie niezbędne urządzenia (płyta indukcyjna, zmywarka, kuchenka, piekarnik, lodówka). Z salonu wyjście na drewniany taras. Dodatkowo na tym poziomie mieści się łazienka, kotłownia i garaż. W garażu automatycznie otwierana brama, w korytarzu duża szafa wnękowa. Na piętro prowadzą piękne, zaprojektowane na zamówienie schody drewniane oprawione w szkło. Znajdziemy tu 4 pokoje oraz drugą łazienkę z wanną i prysznicem. Do każdego pokoju przynależy balkon, dwa z nich wychodzą na jezioro, dwa na las. W cenę wliczone jest umeblowanie. W całym domu zainstalowano ogrzewanie podłogowe, budynek ogrzewany jest przez pompę ciepła. W oknach zamontowano rolety antywłamaniowe, dom jest dostosowany do podłączenia kamer monitoringu. Uroczy ogród zdobią liczne nasadzenia, dodatkowym atutem jest podświetlana fontanna. W ogrodzie znajduje się system nawadniający. Nowogard to prężnie rozwijające się miasto, doskonale skomunikowane tak ze Szczecinem jak i Kołobrzegiem. Są tu szkoły, przedszkola, szpital oraz ośrodek kultury. Nie brakuje sklepów oraz atrakcji rozrywkowych. Jednocześnie daleko tu do wielkomiejskiego chaosu, hałasu i zanieczyszczeń. Dom oddzielony jest od ulicy pasem lasu, który gwarantuje ciszę i spokój. Jest przyjemnie i przyjaźnie. Miasto daje ogromne perspektywy wraz z rozrostem Nowogardzkiej Strefy Inwestycyjnej. Termin wydania do ustalenia. 40 minut do Szczecina, 40 minut do Kołobrzegu. Zapraszamy na prezentacje! Kontakt: Paulina Blatkiewicz RENT-nieruchomości ROMANOWICZ Telefon: 78 22 11 450 Oferta tylko w RENT!

1.120.000 PLN
130 m2
5
455 m2
CZYTAJ DALEJ
notatnik

Zjawiskowy dom 50 m od jeziora w Nowogardzie!

Zapraszamy Państwa do Nowogardu, gdzie wśród ciszy i zieleni znajdziecie ten wyjątkowy dom. Nic tu nie jest przypadkowe, każdy element wystroju jest przemyślany i pasuje do całości. Wysokiej jakości wykończenie wnętrz łączy się tu ze stylem i smakiem, zastosowane barwy są neutralne i nowoczesne. Na parterze domu znajduje się przestronny salon wraz z jadalnią oraz otwarta kuchnia, wyposażona we wszystkie niezbędne urządzenia (płyta indukcyjna, zmywarka, kuchenka, piekarnik, lodówka). Z salonu wyjście na drewniany taras. Dodatkowo na tym poziomie mieści się łazienka, kotłownia i garaż. W garażu automatycznie otwierana brama, w korytarzu duża szafa wnękowa. Na piętro prowadzą piękne, zaprojektowane na zamówienie schody drewniane oprawione w szkło. Znajdziemy tu 4 pokoje oraz drugą łazienkę z wanną i prysznicem. Do każdego pokoju przynależy balkon, dwa z nich wychodzą na jezioro, dwa na las. W cenę wliczone jest umeblowanie. W całym domu zainstalowano ogrzewanie podłogowe, budynek ogrzewany jest przez pompę ciepła. W oknach zamontowano rolety antywłamaniowe, dom jest dostosowany do podłączenia kamer monitoringu. Uroczy ogród zdobią liczne nasadzenia, dodatkowym atutem jest podświetlana fontanna. W ogrodzie znajduje się system nawadniający. Nowogard to prężnie rozwijające się miasto, doskonale skomunikowane tak ze Szczecinem jak i Kołobrzegiem. Są tu szkoły, przedszkola, szpital oraz ośrodek kultury. Nie brakuje sklepów oraz atrakcji rozrywkowych. Jednocześnie daleko tu do wielkomiejskiego chaosu, hałasu i zanieczyszczeń. Dom oddzielony jest od ulicy pasem lasu, który gwarantuje ciszę i spokój. Jest przyjemnie i przyjaźnie. Miasto daje ogromne perspektywy wraz z rozrostem Nowogardzkiej Strefy Inwestycyjnej. Termin wydania do ustalenia. 40 minut do Szczecina, 40 minut do Kołobrzegu. Zapraszamy na prezentacje! Kontakt: Zapraszam na prezentację Maciej Borkowski, RENT-nieruchomości tel : +48 721 110 122 Oferta tylko w RENT!

1.120.000 PLN
130 m2
5
455 m2
CZYTAJ DALEJ
notatnik

Inwestycja nad morzem

Oferta dostępna tylko u nas. Inwestycja nad morzem Bałtyckim. Na sprzedaż dochodowy dom mieszkalny z samodzielnymi apartamentami i pokojami do wynajęcia, położony ok. 900 m od morza w ustronnym i spokojnym miejscu w Grzybowie zaledwie 2 km od Kołobrzegu. W przedmiotowej willi znajdują się 4 apartamenty oraz 8 pokoi - każdy z łazienką i balkonem. Obiekt jest całoroczny i posiada bazę stałych klientów, jednorazowo może pomieścić 33 gości. Budynek został wybudowany w 2015 roku. Dodatkowo na terenie posesji znajduje się budynek gospodarczy który pełni funkcje kuchni/ stołówki dla gości na parterze oraz wyposażonej siłowni na poddaszu. Ogród został zagospodarowany na funkcjonalny plac zabaw dla dzieci, wiatę grillową ze stołami biesiadnymi, rowerownię oraz saunę dla 6 osób. Wielość udogodnień przygotowanych dla gości obiektu gwarantuje pełne obłożenie w każdym sezonie turystycznym. Pow. użytkowa domu - 255 m2 Pow. działki - 1197 m2 Media - z instalacji gminnej. Ogrzewanie - pompa ciepła, instalacja solarna Parking - na terenie posesji dla 9 aut Specyfikacja budynku: - ściany nośne - 24 cm Ytong, - ściany działowe - 12 cm Ytong - strop nad parterem - monolit - strop nad I piętrem - drewniany - stolarka okienna REDAN - balkony konstrukcji żelbetowej - budynek ocieplony styropianem 15cm - dachówka cementowa BRASS Pomieszczenia na parterze: 3 apartamenty każdy z łazienką i aneksem kuchennym z osobnym wejściem 1 pokój 4 osobowy z łazienką Pomieszczenia na I piętrze: 7 pokoi każdy z łazienką i balkonem Poddasze: Apartament składający się z 2 pokoi z łazienkami oraz części dziennej z aneksem jadalnym i wypoczynkowym. Cały teren posesji jest ogrodzony, monitorowany. Budynek sprzedawany z całym umeblowaniem i wyposażeniem.

2.423.000 PLN
255 m2
13
1199 m2
CZYTAJ DALEJ