wyszukaj ofertę

Znaleźliśmy 157 ofert

notatnik

Działka bezpośrednio przy lesie

Na sprzedaż dwie działki w Motańcu k. Stargardu (6113 m2 i 5982 m2) o łącznej powierzchni 12095m2. Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego teren leży w Strefie Gospodarki Zalesienia. Grunt pierwszej działki - rolny klasy IVb oraz łąki klasy IV. Grunt drugiej działki - rolny klasy V. Media: - prąd - bezpośrednio na działce - gaz, wodociąg oraz telekomunikacja - w drodze ok 130m od działki Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego w trakcie opracowywania. Dojazd z działki do węzła z drogą ekspresową S10 - 1,2 km. Motaniec zlokalizowany jest: - 43 km od Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów, - 16 km od Szczecina, - 13 km od Stargardu, - 6 km od Jeziora Miedwie. --------------FOR ENGLISH SCROLL DOWN---------------- Więcej informacji: Janusz Kawa tel. + 48 693 720 343 Two plots for sale in Motaniec near Stargard (6,113 m2 and 5,982 m2) with a total area of 12,095 m2. According to the Study of conditions and directions of spatial development, the area is located in the Forest Management Zone. The land of the first plot - agricultural land of class IVb and meadows of class IV. The land of the second plot - agricultural class V. Media: - electricity - directly on the plot - gas, water and telecommunications - on the road approx. 130 m from the plot Local Spatial Development Plan under development. Access from the plot to the junction with the S10 expressway - 1.2 km. Motaniec is located: - 43 km from Szczecin-Goleniów Airport, - 16 km from Szczecin, - 13 km from Stargard, - 6 km from Lake Miedwie.

194.000 PLN
12095 m2
CZYTAJ DALEJ
notatnik

Działka z war. zab., k. Pyrzyc, 2,5km od jeziora

Przedmiotem sprzedaży jest działka w Chabowie o powierzchni 3998 m2. Działka położona w malowniczej, cichej okolicy, 2,5km od jeziora Będgoszcz oraz 13km po drodze do jeziora Miedwie. Działka posiada wydane warunki zabudowy: - łączna powierzchnia zabudowy - do 30% powierzchni działki, - wysokość zabudowy - do 7,50m, - dachy o kącie nachylenia do 45st. dla budynku mieszkalnego Teren nie jest objęty strefami ochronnymi. Media: - wodociąg, energia elektryczna - w drodze, - kanalizacja - w drodze lub przydomowa oczyszczalnia ścieków. Dojazd z działki drogą utwardzoną. Chabowo zlokalizowane jest jadąc samochodem: - 37 min od Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów, - 30 min od centrum Szczecina, - 20 min od Pyrzyc, - 7 min od Jeziora Będgoszcz. Więcej informacji: Janusz Kawa tel. + 48 693 720 343 ----------FOR ENGLISH SCROLL DOWN----------- The subject of sale is a plot of land in Chabów with an area of 3,998 m2. The plot is located in a picturesque, quiet area, 2.5 km from Lake Będgoszcz and 13 km on the way to Lake Miedwie. The plot has the following development conditions: - total development area - up to 30% of the plot area, - building height - up to 7.50 m, - roofs with an angle of inclination up to 45 degrees. for a residential building The area is not covered by protection zones. Media: - water supply, electricity - on the way, - sewage system - on the road or at a home sewage treatment plant. Access from the plot is via a paved road. Chabowo is located by car: - 37 minutes from Szczecin-Goleniów Airport, - 30 minutes from the center of Szczecin, - 20 minutes from Pyrzyce, - 7 minutes from Lake Będgoszcz.

195.000 PLN
3998 m2
CZYTAJ DALEJ
notatnik

Apartament,Mieszkanie Lokum,Ogródek,Garaż,Szczecin

Zapraszam do zapoznania się z rewelacyjną ofertą luksusowego mieszkania na wynajem z ogródkiem i garażem w cenie wynajmu. Nowe mieszkanie 2-pokojowe bardzo ciepłe i słoneczne, mieści się na pierwszym piętrze, na pomorzanach, przy ulicy Powstańców Wielkopolskich. Własny ogródek oraz garaż w cenie wynajmu, czyni to mieszkanie bardzo atrakcyjną i wyjątkową ofertą na rynku wynajmu nieruchomości. Mało jest takich ofert. Wyjątkowość oferty stanowi również możliwość korzystania z lokalu przez osoby niepełnosprawne, dla których jest podjazd do budynku, winda jak również bezprogowy prysznic w łazience. Do mieszkania przynależą dwie komórki, jedna znajduje się w garażu, a druga przystosowana jest na pralnię. Lokal wyposażony jest w niezbędne sprzęty AGD i RTV: lodówko-zamrażarkę, zmywarkę, zlewozmywak, okap, płytę grzewczą elektryczną-indukcja, piekarnik, pralkę, telewizor oraz kosiarkę do trawnika. Dodatkowo mieszkanie jest wyposażone w szafę KOMANDOR oraz rolety antywłamaniowe na pilota, które zapewniają ciepło i ciszę. Pomorzany są dobrze skomunikowane m.in. z Gumieńcami, Śródmieściem i Centrum. W kilka minut dotrzesz do przystanków autobusowych i tramwajowych z bezpośrednim połączeniem. Poza tym w okolicy jest wszystko, by wygodnie i przyjemnie żyć, a znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie (ok. 200m - 2 min. drogi) budynek Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego oznacza raj dla jego studentów. Koszty najmu nieruchomości: - kwota najmu 2 950zł. - kaucja zwrotna 2 950zł. - czynsz do spółdzielni 450zł. miesięcznie ( czynsz zawiera opłatę za ogrzewanie oraz wodę ). - opłaty za prąd według zużycia. Oferta jest bardzo atrakcyjna., skierowana do osób bez zwierząt. Polecam i zapraszam do obejrzenia nieruchomości.

2.950 PLN
43 m2
2
1
CZYTAJ DALEJ
notatnik

Mieszkanie,lokum,lokal do remontu w Przelewicach

OKAZJA!!!!! Ofertą do sprzedaży jest okazyjne mieszkanie znajdujące się w Przelewicach. Lokal mieści się na pierwszym piętrze w budynku ośmiorodzinnym. Powierzchnia wynosi 58m2, w skład której wchodzi kuchnia, dwa pokoje, garderoba łazienka z toaletą. Do mieszkania przynależne jest pomieszczenie gospodarcze mieszczące się na podwórku oraz dwa ogródki. Cena lokalu jest bardzo atrakcyjna, ponieważ mieszkanie jest bezczynszowe. Koszty, które się ponosi to tylko podatek roczny ok. 360zł. oraz koszty mediów (prąd, gaz, woda wg. zużycia). Zlokalizowane jest w pięknej okolicy, gdzie wszystko co jest potrzebne do życia jest w zasięgu ręki: sklepy, Urząd Gminy, Bank Spółdzielczy, kościół, przychodnia, szkoła, przedszkole, OSP, restauracja, cmentarz, klub sportowy WICHER-PRZELEWICE. Ogromnym atutem tego miejsca jest OGRÓD DENDROLOGICZNY, wymarzone miejsce do spacerów i odpoczynku. Miejsce idealne dla kogoś, kto ceni sobie spokój i bliskość z naturą. Niczego tam nie brakuje. Przelewice - wieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie pyrzyckim, w gminie Przelewice, nad Przelewicką Strugą, w odległości 4 km od jeziora Płoń. Miejscowość jest siedzibą gminy Przelewice. Zlokalizowany w Przelewicach Ogród Dendrologiczny jest perłą przyrodniczą Pomorza Zachodniego i jednym z najcenniejszych obiektów przyrodniczych w Polsce. Bogata kolekcja drzew i krzewów ze strefy klimatu umiarkowanego całego świata na powierzchni 30 ha przyciąga tysiące turystów. W odbudowanym w 2006 r. XIX wiecznym pałacu mieszczą się sale konferencyjne, szkoleniowe, laboratoria i pokoje gościnne, założony przez niemieckiego króla hut Conrada von Borsiga. W miejscowości funkcjonuje klub piłkarski LKS "Wicher" Przelewice. Przez gminę prowadzi droga wojewódzka nr 122 łącząca wieś Lubiatowo z Pyrzycami i Dolicami. Do Szczecina jest ok. 70km., do Pyrzyc ok 20km. Polecam i serdecznie zapraszam do kontaktu.

180.000 PLN
58 m2
2
1
CZYTAJ DALEJ