wyszukaj ofertę

Znaleźliśmy 10 ofert

notatnik

HISZPANIA-MARBELLA

Niewątpliwie jest to wyróżniający się i bezkonkurencyjny projekt w porównaniu z jakimkolwiek innym nowym projektem na wybrzeżu Marbelli. Apartamenty położone przy plaży na jednej z ostatnich dostępnych działek z widokiem na wspaniałe plaże w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Marbelli. Oferuje 96 przestronnych apartamentów i willi w zabudowie bliźniaczej o wyjątkowych walorach, które będą cieszyć się spektakularnymi widokami. Projekt znajduje się 4 kilometry na wschód od centrum Marbelli i wszystkich jej różnorodnych atrakcji gastronomicznych, kulturalnych i rekreacyjnych, w dobrze znanej dzielnicy `Las Chapas`. Ta cicha i mieszkaniowa dzielnica wyróżnia się swoją linią brzegową, na której znajdują się najpiękniejsze i najbardziej znane plaże w Marbelli, nie tylko ze względu na ich rozbudowę, ale także wspaniałą atmosferę okolicznych klubów plażowych. Ponadto wyjątkowe położenie w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych zapewni mieszkańcom łatwy dostęp do licznych pól golfowych, klubów sportowych oraz centrów handlowych w promieniu 15 minut. Podobnie jak sam kompleks, rezydencje zostały skrupulatnie zaprojektowane, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia życiowe. Dlatego oferując wyjątkową gamę materiałów, w tym najwyższej jakości gres porcelanowy, przestronne kuchnie z najwyższej klasy sprzętem, prywatny basen w każdym lokalu, sterowaną pokojowo klimatyzację ciepło/zimno, kompletny system automatyki domowej, rolety elektryczne, ogrzewanie podłogowe w całym domu, zamykany garaż na co najmniej dwa samochody, preinstalacja do ładowania pojazdów elektrycznych i nie tylko. 64 apartamenty z 2,3 i 4 sypialniami, o powierzchni wewnętrznej 160-450 m2 i zewnętrznej o powierzchni 80-250 m2, z prywatnym basenem i piwnicą. Apartamenty typu Penthouse dysponują dużym tarasem na dachu i basenem. 32 trzypiętrowe wille w zabudowie bliźniaczej z 3, 4 i 5 sypialniami, wnętrze o powierzchni 200 - 350 m2 i część zewnętrzna o powierzchni 215 - 380 m2. Willa posiada prywatny basen i jacuzzi na tarasie na dachu lub w ogrodzie/tarasie.

2.000.000 EUR
200 m2
CZYTAJ DALEJ
notatnik

HISZPANIA - BENALMADENA/FUENGIROLA/MIJAS - DOLINA HIGUERON

BENALMADENA/FUENGIROLA/MIJAS - DOLINA HIGUERON - HISZPANIA KOMPLEKS 224 EKSKLUZYWNYCH APARTAMENTÓW To nowa, niezwykła inwestycja, która oferuje luksusowe domy nad samym morzem. Dolina Higueron ma łączną powierzchnię około 74 703 m2. Kompleks składa się z kilku budynków o wysokości do trzech kondygnacji, w których powstaną łącznie 224 mieszkania. Powstanie 141 apartamentów dwupokojowych, 45 apartamentów trzypokojowych i 38 trzypokojowych penthouse`ów, podzielonych na parterowe lub wille ogrodowe, pierwsze piętro i penthouse`y będą miały jacuzzi. Dolina Higueron znajduje się zaledwie 700 metrów od morza. Dzięki temu jego mieszkańcy mogą dojść pieszo na plażę, do restauracji, sklepów czy na dworzec kolejowy, którym wracają do domu bezpośrednio z lotniska. Wszystkie domy będą posiadały dwa miejsca parkingowe oraz komórkę lokatorską. 141 apartamentów z dwiema sypialniami i dwiema łazienkami o przybliżonej powierzchni 90m2: od: 379 000 euro 45 apartamentów z trzema sypialniami o przybliżonej powierzchni 120m2: Od: 465 000 euro 38 penthouse`ów z trzema sypialniami i powierzchnią wewnętrzną 130m2: Od: 899 000 euro. Koniec pierwszego etapu jest planowany na koniec 2023/początek 2024 roku. Dolina Higueron ma ponad 20 000 m2 terenów zielonych z rodzimą roślinnością śródziemnomorską. Każdy moduł będzie ukierunkowany na stronę południowo-zachodnią i zostanie wzniesiony na platformach gwarantujących najlepsze widoki. Ponadto większość modułów będzie posiadała pulę typu `infinity pool`, aby zmaksymalizować widoki w częściach wspólnych. Przyszli właściciele będą mogli cieszyć się członkostwem w Higueron Sport Club, Nagomi Spa i The Beach Club. JAKOŚĆ - WYKOŃCZENIE Włoska kuchnia, w łazienkach ogrzewanie podłogowe, duże części wspólne z basenem typu infinity, jacuzzi, miejscem na grilla, oraz starannie zagospodarowany ogród, gwarantują wypoczynek pełen niezapomnianych chwil. Promocja posiada Certyfikat BREAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Methodology) stanowiący znaczący znak tożsamości w zakresie zrównoważonego rozwoju i efektywności energetycznej we wszystkich jednostkach wykończeniowych.

379.000 EUR
90 m2
CZYTAJ DALEJ
notatnik

Hiszpania - MARBELLA - DUNIQUE - NAD MORZEM

MARBELLA DUNIQUE - NAD MORZEM Niewątpliwie jest to wyróżniający się i bezkonkurencyjny projekt w porównaniu z jakimkolwiek innym nowym projektem na wybrzeżu Marbelli. Pierwszorzędny projekt mieszkaniowy położony przy plaży na jednej z ostatnich dostępnych działek leśnych z widokiem na wspaniałe plaże w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Marbelli. Oferuje 96 przestronnych apartamentów i willi w zabudowie bliźniaczej o wyjątkowych walorach, które będą cieszyć się spektakularnymi wspólnymi przestrzeniami, w tym kultowym centrum społecznym z funkcjami i udogodnieniami, których do tej pory nie widziano na Costa del Sol. Ten przełomowy projekt ma na celu zaoferowanie przyszłym właścicielom życie na plaży w nowym świetle i cieszenie się bardziej wyrafinowanymi doświadczeniami. Dunique znajduje się 4 kilometry na wschód od centrum Marbelli i wszystkich jej różnorodnych atrakcji gastronomicznych, kulturalnych i rekreacyjnych, w dobrze znanej dzielnicy `Las Chapas`. Ta cicha i mieszkaniowa dzielnica wyróżnia się własną linią brzegową, na której znajdują się najpiękniejsze i najbardziej znane plaże w Marbelli, nie tylko ze względu na ich rozbudowę, ale także wspaniałą atmosferę okolicznych klubów plażowych. Położenie przy plaży daje Dunique przywilej siedzenia u podnóża rezerwatu wydm o wysokiej wartości ekologicznej, który będzie chronił ją przed morzem i będzie działał jako naturalny parapet między kompleksem a bajecznymi plażami w okolicy i modnymi klubami plażowymi. Ponadto wyjątkowe położenie w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych zapewni mieszkańcom łatwy dostęp do licznych pól golfowych, klubów sportowych oraz centrów handlowych w promieniu 15 minut. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wszelkich informacji udzielę drogą telefoniczną bądź mailową Maciej Borkowski 721 110 122

2.000.000 EUR
90 m2
CZYTAJ DALEJ
430.000 EUR
42 m2
CZYTAJ DALEJ