APARTHOTEL NUMBER ONE – Gdańsk – Komfortowe apartamenty nad Motławą

INWESTYCJA SPRZEDANA

Inwestycja sprzedana na zasadach ekskluzywnego partnerstwa z deweloperem

Kup apartament lub zainwestuj w apartament condo na Wyspie Spichrzów – nowej wizytówce Gdańska, która budzi do życia swój dawny potencjał.

Nowa Motława to nowoczesny kompleks mieszkalno-hotelowy położony w prestiżowym sąsiedztwie najważniejszych zabytków Głównego Miasta m.in. Żurawia, Filharmonii Bałtyckiej i ulicy Długi Targ z Fontanną Neptuna. Inwestycja składa się z części mieszkalnej – Apartamentów NOWA MOTŁAWA oraz części hotelowej – APARTHOTELU NUMBER ONE. Projekt wyróżnia unikalna architektura inspirowana historyczną zabudową Wyspy Spichrzów w Gdańsku.


W trzech budynkach mieszkalnych zwróconych kalenicami do rzeki znajdą się Apartamenty NOWA MOTŁAWA. W sumie powstanie 298 lokali mieszkalnych o powierzchni od 27 do 77 m2. Apartamenty sprzedawane są w stanie deweloperskim lub z wykończeniem "pod klucz". Liczne udogodnienia, w tym własne miejsce parkingowe.

W pozostałych dwóch budynkach znajdzie się APARTHOTEL NUMBER ONE z 174 apartamentami o powierzchni od 22 do 42 m2 sprzedawanymi w systemie condo z pełnym wykończeniem i wyposażeniem.

 

Projekty deweloperskie archiwum > Powrót do listy