BALTIC PARK PLAŻA – Świnoujście – Apartamenty przy plaży

INWESTYCJA SPRZEDANA

Inwestycja sprzedana na zasadach wyłączności – Partner dewelopera

To kolejna część projektu deweloperskiego zlokalizowanego w Świnoujściu przy ul. Uzdrowiskowej, jedyny tego typu kompleks powstający na zachodnim wybrzeżu polskiego Bałtyku. Wyjątkowe położenie oraz niewielka odległość z Danii, Szwecji i Niemiec (bezpośrednia komunikacja drogowa i promowa), przyczynią się do kupna i wynajmu apartamentów przez turystów z zagranicy. Wynajmujący i właściciele, przyzwyczajeni do wysokich standardów, z pewnością przyczynią się do stworzenia wyjątkowej, wakacyjnej atmosfery tego miejsca.

BALTIC PARK PLAŻA to siedem czterokondygnacyjnych budynków z poddaszami użytkowymi i podziemnymi garażami. Na ostatniej kondygnacji zaprojektowano mieszkania dwupoziomowe. Atutem mieszkań parterowych są duże tarasy. Budynki są ocieplone. Położenie pozwala na nasłonecznienie pomieszczeń, a także wykorzystanie walorów widokowych przyległej plaży i morza. Budynki nawiązują swoim charakterem do architektury nadmorskich pensjonatów i harmonijnie wpisują się w otoczenie zieleni, wydm i plaży. Wykończenie drewnem nadaje im ciepły naturalny charakter. Prosty układ urbanistyczny wprowadza ład i spokój, szanuje sąsiedztwo architektoniczne i nie zakłóca atrakcyjności przyrodniczej miejsca. Podniesienie terenu działki w stosunku do terenów sąsiednich zaowocowało uzyskaniem miejsca przeznaczonego na ogrody dla mieszkańców. Urządzono je niską zielenią, elegancką małą architekturą oraz placem zabaw dla dzieci.
Oba etapy inwestycji są już zakończone i świetnie funkcjonują. Powstał również rynek sezonowego wynajmu. Klienci którzy zainwestowali w tę budowę, z powodzeniem realizują swój plan inwestycyjny.

 

Projekty deweloperskie archiwum > Powrót do listy