BALTIC PARK PROMENADA – Świnoujście – Apartamenty i lokale użytkowe

INWESTYCJA SPRZEDANA

Inwestycja sprzedana na zasadach wyłączności – Partner dewelopera

Kompleks BALTIC PARK to największa w Świnoujściu inwestycja znanego dewelopera Kristensen Group. Budowę projektu podzielono na trzy etapy. Obecnie zrealizowano już dwa z nich, są to: BALTIC PARK PROMENADA i BALTIC PARK PLAŻA. Trzeci etap to część reprezentacyjna – BALIC PARK MOLO.
Cały kompleks położony jest w najbardziej atrakcyjnej części Świnoujscia, przy samej plaży, między centralną promenadą a morzem.

BALTIC PARK PROMENADA składa się z pięciu niezależnych budynków willowych w stylu śródziemnomorskim, z apartamentami wakacyjnymi i galerią handlową od strony promenady, gdzie swoją siedzibę ma również jedno z naszych biur. W tej części mamy do zaoferowania Państwu apartamenty od 35 do 85 m2, wszystkie z tarasami, wyposażone, a często rownież w pełni umeblowane, z miejscami postojowymi.

W parterach willi i spinających je łącznikach znajdują się lokale użytkowe o pow. od 35 do 74 m2 Istnieje możliwość ich modułowego łączenia, jak również nabycia miejsca parkingowego. Do każdego lokalu przydzielony jest chodnik, powiększając w ten sposób powierzchnię użytkową. Lokale w Baltic Park to wymarzone miejsce do prowadzenia działalności handlowej oraz najlepsza inwestycja.

 

Projekty deweloperskie archiwum > Powrót do listy