BUKOWA GÓRA – Wisła – Górskie apartamenty w Beskidzie Śląskim

INWESTYCJA SPRZEDANA

Inwestycja sprzedana na zasadach ekskluzywnego partnerstwa z deweloperem

Nowy projekt "Apartamenty Bukowa Góra" jest realizowany w Wiśle. Wisła, zwana też "perłą Beskidów", leży w dolinie rzeki Wisły, w środku Beskidu Śląskiego na poziomie 431 m n.p.m.

Budowa atrakcyjnie i dogodnie zlokalizowanych apartamentów na zboczu góry Bukowej jest przedsięwzięciem niezwykle trafnym ze względu na wspaniałe walory krajobrazowe i turystyczne. Bezpośrednią inspiracją do opracowania koncepcji projektu "Apartamenty Bukowa Góra" było kilka obiektów modernistycznych, które wybudowano w Wiśle w latach 30. ubiegłego stulecia.

Do budowy prezentowanych domów użyto tradycyjnych materiałów takich jak drewno i kamień. Współczesny design białych ścian łączonych ze szkłem stwarza charakter ponadczasowej elegancji. W ten sposób powstają wyrafinowane w swej prostocie apartamenty, z których rozciąga się widok na urzekającą panoramę i malowniczą dolinę Wisły. 

Położenie na wysokości powyżej 500 m jest dodatkowym atutem i nie stanowi większego wyzwania związanego z dojazdem, nawet w warunkach zimowych. Budynki posiadają 3 klatki z wejściami z poziomu istniejącego terenu na poziom przyziemia (parteru), co pozwala doświetlić część mieszkań z dwóch stron. Walorem mieszkania na parterze jest wyjście do prywatnego ogródka. W przyziemiu zlokalizowano dostępne dla ogółu mieszkańców pomieszczenia gospodarcze oraz pomieszczenie techniczne.

 

Projekty deweloperskie archiwum > Powrót do listy