Jesteśmy w TOP 3 w regionie!

Konkurs Lider Nieruchomości Otodom 2020

Z dumą informujemy, że nasze biuro zostało laureatem w ogólnopolskim konkursie Lider Nieruchomości Otodom 2020, co potwierdza naszą wiodącą pozycję w województwie zachodniopomorskim. Konkurs promuje dobre praktyki i profesjonalizm agentów. Rozwój polskiego rynku nieruchomości i wprowadzanie standardów obowiązujących na rynkach światowych od lat jest podstawą strategii rozwoju naszej firmy.
Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim laureatom!

Organizator konkursu, opiniotwórczy portal Otodom, wspiera agentów w podnoszeniu jakości rynku nieruchomości. Jak pisze: `Celem konkursu Lidera Nieruchomości Otodom jest promowanie zawodu pośrednika nieruchomości, dobrych praktyk, wzmacnianie jego pozycji na rynku, a także uznanie biur oferujących jakość usług prowadzonych na najwyższym poziomie. A wszystko po to, aby sprzedający nieruchomości lub poszukujący, wiedzieli z czyich usług skorzystać. Komu powierzyć, niekiedy swój majątek życia. Kto bezpiecznie i skutecznie poprowadzi transakcje, tak aby jego klient zyskał najwięcej. 
Po co robimy konkurs? `...wierzymy, że rynek potrzebuje najlepszych ekspertów, aby mógł się dalej profesjonalizować. Widzimy dużą potrzebę pokazania, od czego jest pośrednik, jaką wartość oferuje, dlaczego warto z nim współpracować.`

Jest to niezwykle istotna i cenna misja, z którą całkowicie się identyfikujemy.

Success Story firmy RENT – NIERUCHOMOŚCI ROMANOWICZ