MIĘDZYWODZIE PARK – Międzywodzie – Apartamenty w domach nad morzem

INWESTYCJA SPRZEDANA

Inwestycja sprzedana na zasadach wyłączności

Ekskluzywna inwestycja składająca się z 3- i 4-rodzinnych domów położonych w nadmorskim, sosnowym lesie zaledwie 250 metrów od zejścia na jedną z najpiękniejszych plaż polskiego wybrzeża. Komfortowe apartamenty, dzięki wyjątkowej lokalizacji i starannemu wykończeniu wnętrz, zapewnią wygodę i bezpieczeństwo swoim użytkownikom. Domy znajdują się wewnątrz ogrodzonego i całodobowo monitorowanego osiedla. Zagospodarowane części wspólne – droga wewnętrzna utwardzona z zachowaniem leśnego charakteru, oświetlenie.

Działki przynależne do poszczególnych apartamentów zostały ogrodzone drewnianym płotem i również ładnie zagospodarowane (posiana trawa, nasadzenia, taras z kostki betonowej) oraz miejsce parkingowe przy każdym apartamencie).

Na osiedlu powstaje basen z podgrzewaną wodą i zasuwanym dachem dla użytkowników – bez wychodzenia na plażę będzie można korzystać z kąpieli.

W ofercie apartamenty w trzech standardach do wyboru:

1. Standard deweloperski – całkowite wykończenie domu z zewnątrz, drzwi zewnętrzne, rozprowadzenie wszystkich instalacji, montaż stolarki okiennej, parapety wewnętrzne, ogrzewanie, ściany przygotowane do pomalowania, przygotowanie posadzek do położenia podłóg.

2. Pod klucz – wykończenie wnętrza w systemie "do zamieszkania".

3. De luxe – tu kupującego ogranicza niemalże tylko wyobraźnia.

To atrakcyjna oferta, zapewniająca bezpieczeństwo, spokój, znakomity mikroklimat i komfort.

 

Projekty deweloperskie archiwum > Powrót do listy