Nieruchomości w Hiszpanii

Costa del Sol

Ekskluzywna oferta na Costa del Sol, w rejonie od Malagi poprzez Marbellę aż po Sotogrande – dla klientów RENT – nieruchomości ROMANOWICZ.
Oferujemy na sprzedaż nieruchomości w jednym z najbardziej atrakcyjnych regionów Hiszpanii – od wakacyjnych, niewielkich apartamentów po domy i rezydencje, a także działki.

 • Okolice Marbelli i Malagi to ponad 320 dni słońca i ciepła w roku
 • Pewny wzrost wartości nieruchomości – bardzo dobra inwestycja
 • Przy wynajmie wysoka stopa zwrotu

Możliwość zakupu nieruchomości dla własnych celów wypoczynkowych (drugi dom) czy też jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy.

Nieruchomości w Hiszpanii z RENT – nieruchomości ROMANOWICZ to:

 • gwarantowana kompleksowa obsługa handlowo-prawna w języku polskim i tylko ze sprawdzonymi specjalistami. Współpracujemy z prawnikami, doradcami kredytowymi i podatkowymi, architektami, stylistami wnętrz, firmami budowlanymi i remontowymi
 • transfer z/na lotnisko w Maladze
 • wynegocjowane, najniższe na rynku warunki (niższe koszty dla naszych klientów) w hotelach, notariatach, a także obsłudze prawnej
 • zorganizowany i skoordynowany plan wizyty, aby jak najefektywniej spędzić czas podczas podróży do Hiszpanii
 • rekonesans wszystkich interesujących miejsc na Costa del Sol – aby w pełni świadomie podjąć decyzję, co do zakupu
 • prosta ścieżka zgłoszenia nieruchomości na wynajem, pełna obsługa – zostawiacie Państwo swoją nieruchomość w profesjonalnych rękach
 • szeroki wybór nieruchomości
 • koszty inwestycji porównywalne do kosztów w Polsce
 • pomoc w znalezieniu źródła finansowania zakupu nieruchomości za granicą

Jak to robimy w ośmiu krokach?
 1. Poszukiwanie nieruchomości i wybór właściwej oferty.
 2. Negocjacje w zakresie ceny nieruchomości.
 3. Porozumienie z właścicielem nieruchomości, omówienie szczegółów. Opłata rezerwacyjna.
 4. Współpracujący z Państwem prawnik weryfikuje dokumentację nieruchomości, kontroluje kwestie obciążeń finansowych i roszczeń.
 5. Podpisanie umowy przedwstępnej – contrato privado de compravento. Od tego momentu na dopełnienie formalności i podpisanie docelowej umowy sprzedaży mamy 30 dni, chyba że w umowie wskazano inaczej, np. dłużej ze względu na kredyt hipoteczny.
 6. Założenie rachunku bankowego w wybranym banku oraz uzyskanie numeru N.I.E. czyli Número de Identidad de Extranjero, a po polsku Numer Hiszpańskiej Identyfikacji Podatkowej.
 7. Ubieganie się o kredyt hipoteczny w banku, w którym wcześniej zapoznałeś się z warunkami i masz przygotowane odpowiednie dokumenty. Pracownik banku odpowiedzialny za udzielanie kredytów hipotecznych (hipoteca) – gestor commercial poinformuje, jakie dokumenty są wymagane w danym banku.
 8. Podpisanie umowy sprzedaży – escritura de compravento w obecności notariusza w kancelarii notarialnej (notaria).Płatność. Otrzymanie kluczy do nieruchomości.

Nieruchomości w Hiszpanii sprzedajemy w formule nieruchomości premium.

Nasze oferty >

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu:

PIOTR ROMANOWICZ

+48 601 744 040
piotr.romanowicz@rent-romanowicz.pl
LinkedIn