Nowa odsłona strony mobilnej

Od dłuższego czasu obserwujemy, w jaki sposób rośnie ilość użytkowników urządzeń mobilnych, a szczególnie telefonów komórkowych. Widząc na te tendencje zrozumieliśmy, że stałe ulepszanie wersji mobilnej naszej strony jest niezbędne.

Nowa Odsłona Strony Mobilnej

Nowoczesna firma zajmująca się obrotem nieruchomościami musi dostosowywać się do oczekiwań klientów. Od dłuższego czasu obserwujemy, w jaki sposób rośnie ilość użytkowników urządzeń mobilnych, a szczególnie telefonów komórkowych. Widząc na te tendencje zrozumieliśmy, że stałe ulepszanie wersji mobilnej naszej strony jest niezbędne. 

Z technicznego punktu widzenia strona mobilna jest inna niż wersja standardowa tj. desktopowa. Odpowiednio przygotowana strona mobilna ładuje się automatycznie po rozpoznaniu urządzenia przenośnego. Nasza strona oczywiście na dole zawiera link do pełnej wersji strony, na wypadek gdyby użytkownik wyraził chęć by z niej skorzystać. Nawet telefony komórkowe mają duże ekrany, umożliwiające normalne surfowanie po sieci, bywa więc, że użytkownicy wolą włączyć pełną wersję strony. 

Wdrażając zmiany na naszej stronie zwróciliśmy uwagę, by wersja desktopowa jak i mobilna były spójne. Mamy tu nową listę ofert z dużymi zdjęciami oraz wyraziste piktogramy (symbole graficzne) zarówno na liście ofert jak i w szczegółach oferty. Łatwo przeglądać nieruchomości, w prosty sposób też można skontaktować się z maklerami prezentującymi każdą z nich. RENT – nieruchomości ROMANOWICZ tym samym stosuje rozwiązania "mobile friendly", po to uczynić kolejny krok w kierunku polityki "firma przyjazna dla klienta".