OSIEDLE WRZOSOWE – Szczecin – Nowe domy jednorodzinne wolnostojące

INWESTYCJA SPRZEDANA

Inwestycja sprzedana na zasadach wyłączności

OSIEDLE WRZOSOWE to nasz nowy projekt deweloperski zlokalizowany w prawobrzeżnej części Szczecina w Pucicach. Oferujemy 50 domów jednorodzinnych, wolnostojących, położonych na dużych działkach o powierzchni od 1000 do 1493 m2.

Domy są zlokalizowane w spokojnej i cichej okolicy. Mają dogodny dojazd od strony Dąbia, jak również od autostrady wjazdowej do Szczecina.

Otoczenie naszego osiedla to przede wszystkim zabudowa jednorodzinna i willowa. Nastrojowym dopełnieniem lokalizacji jest naturalna zieleń oraz rozciągający się w pobliżu las. Okolica sprzyja wycieczkom rowerowym i długim spacerom. Na osiedlu zostaną wykonane wewnętrzne drogi dojazdowe. Do Państwa dyspozycji pozostają dwa rodzaje domów wolnostojących: Dom CYPIS, parterowy, z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony, przeznaczony dla pięcioosobowej rodziny; powierzchnia użytkowa – 163,7 m2, powierzchnia zabudowy – 107,9 m2 oraz Dom NINA o powierzchni użytkowej 158,9 m2, powierzchnia zabudowy – 118,9 m2, również niepodpiwniczony, przeznaczony dla czteroosobowej rodzinyDomy będą oddawane w dwóch standardach wykończenia: w stanie surowym zamkniętym lub w stanie deweloperskim.

 

Projekty deweloperskie archiwum > Powrót do listy