POD ŚNIEŻKĄ – Karpacz – Nowy kompleks apartamentów w górskich domach

INWESTYCJA SPRZEDANA

Inwestycja sprzedana na zasadach ekskluzywnego partnerstwa z deweloperem

Inwestycja "Apartamenty pod Śnieżką" realizowana jest w Karpaczu, którego potencjał jest tak duży, że zmienia to górskie miasto w drugie Davos. W tej uroczej stolicy Karkonoszy powstanie niebawem Hotel Gołębiewski z całorocznym sztucznym stokiem narciarskim, takim jak w Dubaju czy Moskwie oraz hotel spa & welness dr Ireny Eris. Na głównej ulicy Karpacza planowana jest budowa promenady.

"Apartamenty pod Śnieżką" to kompleks apartamentów w górskich domach. W każdym domu zaprojektowano dwa osobne apartamenty jeden na parterze, drugi z antresolą na piętrze. Każdy apartament posiada miejsce parkingowe, znajdujące się blisko domu. Do dyspozycji mieszkańców jest mały plac zabaw dla dzieci oraz miejsce przeznaczone do grillowania.
Do górskiego stylu nawiązują m.in. drewniane elementy elewacji, okna, okiennice, balkony i tarasy. Drewno wykorzystano także do wykończenia podłóg, łącznie z kuchnią która została urządzona w stylu skandynawskim, w łazienkach zastosowano płytki gresowe. Apartamenty oddawane są w stanie deweloperskim lub w pakiecie "pod klucz". "Apartamenty pod Śnieżką" położone są w dwóch miejscach Karpacza. W każdym z nich obowiązuje ten sam układ i standard apartamentów.

Inwestycja realizowana jest w trzech etapach. W I etapie do użytku oddanych zostanie po 16 apartamentów w obu lokalizacjach. W II etapie oddane zostaną po 24 kolejne apartamenty a w etapie III ostanie 24 apartamenty w lokalizacji B.

 

Projekty deweloperskie archiwum > Powrót do listy