PRZY RATUSZU – Maszewo k/Goleniowa – Kompleks nowych mieszkań na Starym Mieście

INWESTYCJA SPRZEDANA

Inwestycja sprzedana na zasadach wyłączności

W skład nowowybudowanego kompleksu wchodzą 52 mieszkania bezczynszowe o powierzchni od ok. 43 m2 do 79 m2. Oferujemy Państwu mieszkania dwu- trzy- i czteropokojowe z balkonem i piwnicą. Mieszkania są sprzedawane z prawem własności do gruntu. Wszystkie są w pełni indywidualnie opomiarowane, co zapewnia mieszkańcom niskie koszty utrzymania. Budynek jest zlokalizowany w historyczntm centrum Maszewa, w pobliżu ratusza, poczty i kościoła. Atutem jest również bliskość przedszkola i szkoły. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz parking. Brama wjazdowa na posesję jest obsługiwana przy pomocy pilota. Mieszkania zostaną oddane w stanie deweloperskim.

Standard wyposażenia mieszkań: Wanna, umywalka, wc, drzwi wewnętrzne do łazienki, bateria wannowa, bateria umywalkowa, bateria do zlewozmywaka, zlewozmwak, szafka pod zlewozmywakiem, piec gazowy, kaloryfery, włączniki światła, kontakty elektryczne, drzwi wejściowe antywłamaniowe; Ściany wybialkowane, na podłodze wylewka, w łazience na podłodze terakota; Okna drewniane; Balkon.

Maszewo jest położone 19 km od Goleniowa, 21 km od Stargardu. Jest historycznym miasteczkiem wpisanym do rejestru zabytków i chlubi się blisko 730-letnią historią (prawa miejskie od 1278 r.). Tylko nieliczne miejscowości zachowały w całości, jak ma to miejsce w Maszewie, swój historyczny układ urbanistyczny oraz architekturę. Skala miasta zapewnia kameralną i przytulną atmosferę.

Okolica posiada bogate walory turystyczne, a przede wszystkim: urozmaicony, ekologicznie czysty krajobraz, lasy będące ostoją dla wielu gatunków zwierząt i ptaków chronionych, sąsiedztwo Puszczy Goleniowskiej, czyste (II klasa czystości) i zasobne w ryby jeziora. Dużą zaletą jest także fakt, że nie zlokalizowano tutaj zakładów przemysłowych uciążliwych dla środowiska. 

 

Projekty deweloperskie archiwum > Powrót do listy