RAJSKIE BODRUM – Turcja – 80 domów wakacyjnych nad morzem Egejskim

INWESTYCJA SPRZEDANA

Inwestycja sprzedana na zasadach ekskluzywnego partnerstwa z deweloperem

W skład projektu wchodzi 80 domów wakacyjnych, usytuowanych w drugim co do wielkości mieście Półwyspu Bodrum – Yalikavak.
Półwysep leży w południowo-zachodniej Turcji, jedynie 10 km od Greckiej wyspy Kos. Jest otoczony urokliwymi zatokami oraz piaszczystymi plażami Morza Śródziemnego.

Atrakcyjną cechą tego miejsca jest możliwość łączenia aktywnego i zróżnicowanego wypoczynku w ciągu dnia z ekscytującym życiem nocnym. Obok gwaru nowoczesnej miejscowości można tu jeszcze posmakować tradycyjnego tureckiego życia, widoczne są też wpływy greckie. Ze względu na popularność, półwysep jest często nazywany Marbellą lub Saint-Tropez Turcji.

Krajobraz Bodrum zachowuje swój urok między innymi dzięki surowemu prawu budowlanemu, które pozwala na budowę budynków maksymalnie do dwóch pięter – z białego lub naturalnego kamienia.

Domy wakacyjne "Myndos"
Domy dwupoziomowe, bliźniacze i szeregowe mają powierzchnię od 144 m2 do 149 m2. 
Inwestycja jest usytuowana na południowym zboczu wzgórza. Z tarasów rozciąga się fantastyczny widok na zatokę i dolinę. Wewnętrzne uliczki zostały zaprojektowane jako przestrzeń otwarta i zostały wyłożone kamiennymi płytami. Z każdego domu jest bliski i wygodny dostęp do parkingu. Główną oś kompozycyjną założenia stanowi urocza aleja palmowa ze strumieniem i basenem, prowadzi do głównego miejsca kąpielowego, wyposażonego w basen dla dzieci, różnego rodzaju atrakcje wodne oraz w miejsca do opalania i wypoczynku.

Domy są realizowane "pod klucz", łącznie z częściami wspólnymi z basenem, słonecznymi tarasami i innymi miejscami wszelkiego rodzaju aktywności. Wszystkie mają bezpośredni dostęp z zewnątrz oraz własne miejsce parkingowe. O tereny wspólne będzie dbała wspólnota mieszkaniowa.

Wnętrze
Wnętrza domów rónież zostaną wykonane "pod klucz". Będą zawierać wysokiej jakości wyposażenie łazienki i kuchni oraz kominek. Domy są sprzedawane bez umeblowania, ale klient otrzyma kilka interesujących opcji do wyboru.
Szczególny nacisk położono na wybór materiałów, które mają podkreślić jakość wykonania. Wybrano lokalne, tradycyjne materiały o wysokim standardzie. Łazienki wykończono marmurem. Wnętrza zostały zaprojektowane w duńskim eleganckim stylu, który współgra z lokalnym stylem architektonicznym. Ze wszystkich salonów i sypialni roztacza się piękny widok na morze.

 

Projekty deweloperskie archiwum > Powrót do listy