SANDHOTEL – Kołobrzeg – Wysokiej klasy apartamenty w dzielnicy nadmorskiej

INWESTYCJA SPRZEDANA

Inwestycja sprzedana na zasadach ekskluzywnego partnerstwa z deweloperem

Przedstawiamy Państwu nowy projekt – budynek apartamentowo-hotelowy Sand Hotel****. Są to najwyższej klasy apartamenty położone w wyjątkowym miejscu, w samym sercu dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu, 200 m od morza, przy zabytkowym Parku Nadmorskim. To jednocześnie centrum uzdrowiska i spokojna, pełna zieleni okolica. Blisko stąd zarówno do mola i latarni morskiej, jak do centrum Kołobrzegu. W najbliższej okolicy znajdują się korty tenisowe oraz ścieżki rowerowe.

Projekt architektoniczny to połączenie nowoczesności i dobrego smaku. Każdy element budynku został starannie przemyślany, dzięki czemu całość charakteryzuje wysoka estetyka i funkcjonalność. Do wykończenia obiektu, zarówno elewacji jak i wnętrz, użyto najwyższej jakości materiałów. Fasady z piaskowca, szkła i szlachetnej blachy. Wewnątrz kamień naturalny i szlifowany beton. 

W budynku znajdują się apartamenty 1-, 2- i 3-pokojowe; garaż podziemny z miejscami postojowymi; strefa SPA – basen, łaźnia parowa, sauna, jacuzzi – z nieograniczonym dostępem dla mieszkańców w ramach czynszu; strefa Wellness – gabinety masażu, gabinety rehabilitacyjne, gabinety kosmetyczne i z zabiegami na ciało; restauracja; kawiarnia; salon fryzjerski; siłownia i fitness; sala konferencyjna; 3 windy i taras na dachu. W budynku przewidziano całodobową recepcję, ochronę i monitoring.

Ceny apartamentów kształtują się od 8.200 zł do 10.200 zł netto/m2 + 22% VAT.

Wszystkie apartamenty są wykończone pod klucz, zgodnie ze standaryzacją ****. Jest również możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym, jego koszt to 40.000 zł netto. Część miejsc postojowych posiada zamykane komórki lokatorskie.

Kupując apartament w inwestycji Sand Hotel**** zyskujecie Państwo prestiżowe miejsce do wypoczynku, którego wartość będzie stale rosła. Istnieje także możliwość wynajęcia apartamentu naszej firmie co daje gwarancję dodatkowego, stałego dochodu.

 

Projekty deweloperskie archiwum > Powrót do listy