VILLAS FLORIDAS – Majorka – Ekskluzywne apartamenty w Cala Ratjada

INWESTYCJA SPRZEDANA

Inwestycja sprzedana na zasadach ekskluzywnego partnerstwa z deweloperem

Villas Floridas to kompleks wypoczynkowy 26 ekskluzywnych domów położony w nadmorskiej miejscowości Cala Ratjada na Majorce.

Wszystkie rezydencje Villas Floridas zostały zaprojektowane przez znanego hiszpańskiego projektanta Nicolasa Valiente, we współpracy ze skandynawskim architektem Jesem Edvarsem. Ta międzynarodowa współpraca zaowocowała doskonałą mieszanką przepięknej tradycyjnej architektury Majorki z nowoczesnym, wysoce użytkowym nordyckim charakterem.
Wnętrza budynków wykończono tradycyjnymi hiszpańskimi płytkami ceramicznymi oraz charakterystyczną śródziemnomorską ornamentyką. Wysokiej klasy wyposażenie Villas Floridas, łącznie z luksusowymi drewnianymi parkietami w sypialniach, marmurowym wykończeniem klatek schodowych oraz nowoczesnym wyposażeniem ekskluzywnych kuchni, sprawią, że ich mieszkańcy nie będą narzekać na brak komfortu i elegancji. W każdym domu znajdują się trzy łazienki oraz jacuzzi. Na górnym tarasie grill, a umeblowanie kącika wypoczynkowego pochodzi z kolekcji Cane-line, jednego z czołowych specjalistów wysokiej jakości mebli ogrodowych.
Domy Villas Floridas wyposażone są w nowoczesny, centralny system ogrzewania gazowego, uzupełniony baterią słoneczną służącą do podgrzewania wody, umieszczoną na dachu każdego z nich.

Słońce i gwarancję pięknej pogody otrzymują Państwo w pakiecie! Cala Ratjada, położona w północno-wschodniej części Majorki, jest pięknym kurortem, w którym wypoczywają ludzie z całego świata. `Zatoka promieni` to raj dla miłośników wyszukanych smaków, błogiego lenistwa, sportów wodnych, słonecznych kąpieli, długich wędrówek.

 

Projekty deweloperskie archiwum > Powrót do listy