Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Niezwykła działka siedliskowa

na SPRZEDAŻ

85.000 zł
5 PLN/m2
18300 m2

BŁOTNO

Pragnę Państwu pokazać niezwykle urokliwa działkę siedliskowa nadająca się idealnie na wykopanie stawu i postawienie małego domku na zgłoszenie w otulinie pięknego lasu. Dojazd do działki droga utwardzoną polną. Działka z dwóch stron otoczona jest lasem, a z trzeciej jest do niej dojazd, nieco zarośniety, ale to droga gminna. Środek działki -to piękna łąka nadająca się na wykopanie sporego stawu lub  biznesowo pozyskanie sporej ilości torfu.
Teren z dala od ludzi , obfituje w ogromną ilość ptaków i innych zwierząt. Do drogi asfaltowej - 300 m.
Chcesz mieć oazę ciszy i spokoju wśród leśnej kniei- to zafunduj ją sobie  w jedynym takim miejscu.
Działka położona przed wjazdem do wsi Błotno, które to leży przy alternatywnej  trasie  nad morze.
Nowogard- Golczewo i dalej Kamień Pomorski, Pobierowo.
Dla zdeterminowanego klienta , po doprowadzeniu drogi dojazdowej do właściwej funkcji nie będzie problemu by uzyskać zgodę na warunki zabudowy na tzw . siedlisko( dla rolnika).
Polecam na wypoczynek w otoczeniu zieleni w dobie pandemii.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 3331/7376/OGS

notatnik