Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Duża działka inwestycyjna przy drodze asfaltowej

na SPRZEDAŻ

189.000 zł
11 PLN/m2
17700 m2

BŁOTNO

Mamy do zaoferowania piękną, dużą działkę inwestycyjną położoną  bezpośrednio przy drodze asfaltowej  wiodącej z Błotna do Strzelewa. Działka jest oddalona od wsi ledwie 500 m.Ma kształt ustawnego prostokąta o wymiarach 73(Front)x 250 wzdłuż. Warunki zabudowy na działkę na kilka domów w trakcie realizacji.Istnieje również możliwość podziału jej na mniejsze działki w oparciu o wydane  w trakcie warunki zabudowy lub podzielenia jej z ustawy po 3000 m.
Działką nadaje się również na budowę własnego dużego siedliska, np pod stadninę koni, tym bardziej,że w pobliżu tej działki jest jeszcze drugi podobny teren mogący tworzyć całość ( dodatkowe 1,8 ha) .
To wyjatkowe miejsce  na uboczu dość ruchliwej latem , alternatywnej trasy nad polskie morze.Błotno- to nieduża wieś położona na drodze między Nowogardem , a  Golczewem.
Chcesz mądrze zainwestować w przyszłość, to to jest super oferta.
Działka oddalona od Nowogardu- 5 km, od Golczewa 15, a od Pobierowa 32 km!
Nie trzymaj kasy w banku, to na pewno lepsza lokata na przyszłość!!!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 3335/7376/OGS

notatnik