Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Działka budowlana w Białuniu

na SPRZEDAŻ

110.000 zł
110 PLN/m2
1000 m2

BIAŁUŃ

Oferuję Państwu super działkę budowlaną z pełnym uzbrojeniem , z wydanymi warunkami zabudowy o wymiarach 24,5x41 m. Działka położona między nowo pobudowanymi domami , w oddali od ruchu głównej ulicy i w pobliżu lasu. Bardzo dogodne i bezpieczne miejsce  na budowę swojego wymarzonego domu  w pobliżu Goleniowa. Białuń -to  wieś  stanowiąca sypialnię Goleniowa. Bardzo dobry i szybki dojazdem do miasta ( tylko 3 km) zarówno samochodem , jak i pociągiem.
Odległość do Szczecina- to 38 km!
Białuń położony jest na uboczu trasy wiodącej nad morze łączącej Szczecin i Świnoujście. Wieś posiada też dobrą komunikację z Portem Lotniczym w Goleniowie oddalonym  od niej  tylko 5 km.
To duża wieś  z wieloma ulicami, infrastrukturą techniczną,szkołą, sklepem, stanowiąca zaplecze rozbudowującego się  burzliwie  miasta.
Jeśli chcesz wygodnie mieszkać prawie w mieście a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku-to tylko tu!
Zobacz, po prostu zobacz, to też super lokata w dobrze zlokalizowaną inwestycje gruntową !!


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 3340/7376/OGS

notatnik