Kontakt do maklera

OLGA SZYNKOWSKA
OLGA SZYNKOWSKA
tel.: +48 792 214 107

Napisz do mnie

notatnik

Dom nad jeziorem, wyjątkowe miejsce

na SPRZEDAŻ

1.950.000 zł
5.756 PLN/m2
339 m2
21123 m2
4 pokoje
2 łazienki

SZCZECIN

Do sprzedaży dom zlokalizowany w miejscowości Wełtyń, usytuowany na wzniesieniu, ze wspaniałym widokiem na jezioro Wełtyń..
Na powierzchnię domu składają się:
salon 50,2 m kw, kuchnia z jadalnią 24 m kw, duży hol 21 m kw. pokój 13,7 m kw, pokój 15 m kw, pokój 13,4 m kw z przyległą łazienką 9,7 m kw i miejscem na garderobę oraz osobna łazienka ok. 5 m kw. Część gospodarcza to pralnia 17 m kw, kotłownia 16 mk kw, garaż na dwa auta 34 m kw, korytarz 6 m kw oraz pod budynkiem duża piwnica/hangar o powierzchni 109 m kw, która może służyć jako magazyn lub hangar na łódki.
Całość nieruchomości posadowiona jest na działce o powierzchni 21 123 m kw. z dojściem do jeziora. Dodatkowo na działce znajduje się domek letniskowy o powierzchni 30 m kw z zadaszonym tarasem o powierzchni 25 mkw.
Dom zbudowany został przy zastosowaniu nowych technologii, ogrzewanie i ciepłą wodę zapewnia pompa ciepła, , mamy tu własną studnię, ściekli odprowadzane są do przydomowej oczyszczalni ścieków. Atutem jest niski koszt eksploatacji, roczne zużycie prądu ok. 6000 zł ( pompa ciepła, światło, agd, hydrofor) i jest to jedyny rachunek za media..
W domu położona jest instalacja pod odkurzacz centralny, . Wjazd na posesję monitorowany, w domu położona instalacja do monitoringu domu i okolicy.
Okna trzyszybowe plus zewnętrzna szyba antywłamaniowa, na elewacji od strony południowej zainstalowane żaluzje fasadowe.
Jest to niezwykle atrakcyjna nieruchomość ze względu na jej lokalizację, bliskość jeziora, ekonomię eksploatacji oraz niezwykle urokliwe otoczenie. Na działce założono winnicę, a całość okalają liczne nasadzenia z choinek i brzózek.
Polecam Państwu tą nieruchomość, zapraszam na prezentację, ponieważ żaden opis nie odda w pełni uroku i atutów tego miejsca.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 1730/7376/ODS

notatnik