Kontakt do maklera

ANDRZEJ KRAJNIEWSKI
ANDRZEJ KRAJNIEWSKI
tel.: +48 663 564 119

Napisz do mnie

notatnik

Pensjonat Łukęcin - wysoki standard

na SPRZEDAŻ

1.199.000 zł
4.996 PLN/m2
240 m2
147 m2
7 pokoi

ŁUKĘCIN

Pensjonat położony w Łukęcinie gmina Dziwnów przy małej bardzo spokojnej uliczce 600 metrów od plaży. Budynek w zabudowie szeregowej - trzykondygnacyjny o łącznej powierzchni użytkowej 240 m kw. Budynek wybudowany i wykończony w 2010 roku z wysokiej jakości materiałów. Na parterze znajduje się recepcja - pub, mała kuchnia, pomieszczenie gospodarcze oraz pokój gościnny z łazienką oraz wyjście na taras. Na pierwszym piętrze są trzy pokoje w bardzo dobrym standardzie z balkonami oraz łazienkami. Na drugim piętrze taki sam układ jak na pierwszym. Łazienki w świetnym standardzie widocznym na zdjęciach.
Budynek ogrzewany za pomocą pieca gazowego, dwuobiegowego z zasobnikiem na ciepłą wodę użytkową, w pokojach są grzejniki na pierwszym piętrze jest ogrzewanie podłogowe. Działka o powierzchni 147 m kw w pełni zagospodarowana i wykorzystana.

Pensjonat bardzo czysty, zadbany i dopracowany w detalach. Polecam!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 61/7376/OOS

notatnik