Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Wyjątkowa działka inwestycyjna pod Nowogardem

na SPRZEDAŻ

250.000 zł
8 PLN/m2
29700 m2

KORYTOWO

Wyjątkowa działka inwestycyjna  położona  w odległości 7 km od Nowogardu w miejscowości Korytowo. Działka położona  w otoczeniu   dwóch dróg, jednej  powiatowej ,asfaltowej - drugiej gminnej , utwardzonej. Położenie jej dłuższymi bokami między dwoma drogami daje możliwość inwestowania z dowolnie wybranej strony. Przy działce , która to na chwile obecną obsadzona jest aronią i może stanowić pewne żródło dochodu linia prądu i wody.
Teren działki położony na  wzniesieniu.
Działka nie jest objęta planem zagospodarowania, nie jest położona w strefie rewitalizacji , ani nie jest objeta planem zalesienia.
Oferta idealnie nadaje się na przeznaczenie jako  teren inwestycyjny  zarówno pod budownictwo mieszkaniowe jak i pod inwestycję innego rodzaju( nieopodal  od działki spora firma spedycyjna ze Szczecina stworzyła bazę transportową)
Istnieje możliwość podzielenia docelowo działki po jej zakupie.
Zakup tej ziemi , jej ciekawa lokalizacja i dogodność komunikacyjna  między Maszewem a Nowogardem daje szanse dla klientów , którzy widzą szansę w rozwoju inwestycji wokół Nowogardu.
Brak gruntów i wygórowane ceny  wokół Goleniowa przesuwają  trend inwestorów na dalsze miasta- takie jak Nowogard, więc nie przegap okazji!

Korytowo- to wieś oddalona od Nowogardu  7 km , od Goleniowa 25, od Maszewa 18, a od Szczecina 55.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 3358/7376/OGS

notatnik