Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Perła dawych czasów w zabudowie ryglowej !

na SPRZEDAŻ

280.000 zł
1.217 PLN/m2
230 m2
13000 m2
6 pokoi

BŁOTNO

Oferujemy klientom zakochanym w starym klimacie budowli dom w zabudowie ryglowej do kapitalnego remontu.Uratuj ten niemały dom w konstrukcji szachulcowej , a zamieszkasz w wyjątkowej nieruchomości ,otoczeniu bujnej zieleni potężnych drzew . Dom posadowiony na wysokich podwalinach z kamienia łupanego, ściany -to czerwona cegła i potężne belki.
Teren o pięknej historii pamiętającej czasy najazdów szwedzkich, na dowód czego przy ogrodzonej działce posadzono dąb - obecnie pomnik przyrody o nazwie " Dąb Czarneckiego"
Działka na której to posadowiony jest ten historyczny budynek dolega całą szerokością do małej , ale wartkiej rzeki Wołczenicy, która to zasila dwa zarybione stawy na działce.
Nieruchomość wymaga sporych nakładów finansowych, ale nie jest wpisana do rejestru zabytków, więc dla tzw złotej rączki to wielkie , ale nietuzinkowe wyzwanie by stworzyć cudowne miejsce życia, z dala od miejskiego zgiełku idealnie nadające się na stworzenie pensjonatu, czy zajazdu z klimatem.
Dom położony na wjeździe do wsi , na trasie turystycznej nad morze i oddalone od morza tylko 55 km.
Do Nowogardu tylko 8 km, a Golczewa 15, a więc wszędzie blisko!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 1731/7376/ODS

notatnik