Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Działka pod budowę lub rekreację na wsi

na SPRZEDAŻ

78.000 zł
38 PLN/m2
2034 m2

ROŻNOWO NOWOGARDZKIE

Polecam państwu nietuzinkową działkę położoną na wsi, przeznaczoną na budowę domu  jednorodzinnego lub rekreację..
Działka  ma  bardzo dobry i szybki dojazd do Szczecina, Goleniowa i Maszewa. Położona jest w pobliżu domów w drugiej linii zabudowy. Do działki dojazd z drogi asfaltowej , poprzez drogę gminną- utwardzoną.  O super  lokalizacji   tej nieruchomości wskazuje  też  bliskość szkoły podstawowej, sklepu  i przystanku autobusowego. Komunikacja busowa łączy te miasta ze sobą i jest dość częsta.
Działka  bez problemu może spełniać role działki rekreacyjnej, ale również  po wdrożeniu procedury uzyska warunki zabudowy  na dom  na zgłoszenie do 70 m. Są też duże szanse na uzyskanie warunków  zabudowy na normalnych zasadach, ze względu na fakt iż już raz były wydane na ów teren.
Działka położona na skraju wsi w zacisznym, pozbawionym hałasu- spokojnym miejscu. Idealna by zamieszkać nieco dalej od ludzi, ale we wsi i z otoczeniem lasu!!
Do Szczecina tylko 25 km, , do Goleniowa ledwie 15, a Maszewa tylko 8 km!!

Inwestuj lub się buduj. Przy tej cenie nie stracisz!!


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 3379/7376/OGS

notatnik