Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Duża działka komercyjna w pobliżu Goleniowa

na SPRZEDAŻ

169.000 zł
28 PLN/m2
5998 m2

KOMAROWO

Polecam Państwu bardzo dużą działkę komercyjną  w bezpośredniej bliskości Goleniowskiego Parku Przemysłowego. Działka zlokalizowana na końcu Komarowa,otoczona z dwóch stron, tj od frontu i tyłu   drogami dojazdowymi  wiodącymi przez wieś .Działka posiada pełne uzbrojenie i może być wykorzystana na każdą działalność , tj budowę hali, magazynu , zakładu przemysłowego, usługowego z pominięciem funkcji mieszkalnej, ze względu na plan dotyczący budowy wiatraków( 1,6 km do działki).
Działka  w otoczeniu zieleni i drzew oraz niskiej, mieszkalnej zabudowy szeregowej.
Odległość do Parku GPS tylko 1,5 km, do Goleniowa 4 km, a Szczecina 25 km., a Lotniska Goleniów 10 km.
Komarowo to bardzo rozbudowująca sie wieś pod Goleniowem  stanowiąca sypialnię  dla tego miasta.. Położenie tej wsi, na trasie Goleniów  Lubczyna i bardzo bliski dojazd do GPS powinno zachęcić inwestorów z parku przemysłowego do zainwestowania w tę niedrogą nieruchomość.
Polecam dla ludzi przedsiębiorczych  z inicjatywą posiadania własnego biznesu!!!


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 3383/7376/OGS

notatnik