Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

115 m idealnego mieszkania +lakal usługowy!

na SPRZEDAŻ

495.000 zł
2.152 zł/m2
230 m2
4 pokoje
1 łazienka

ŁOŹNICA

Idealne Mieszkanie i spokojny biznes to atuty tej nieruchomości!

Polecam Państwu wyjątkowo piękne, wyremontowane i urządzone ze smakiem mieszkanie w centrum dużej średniowiecznej wsi Łoźnica. To mieszkanie z wieloma wygodami, min. sauna. Pozwala nam spokojnie żyć w otoczeniu lasów i dzikiej przyrody. Nieruchomość składa się z dwóch części, mieszkalnej i handlowo-usługowej, którą w razie potrzeby łatwo można przekształcić na mieszkaniową. Mieszkanie to hal, łazienka z sauną , salon z otwartą kuchnią, sypialnia, dwa mniejsze pokoje położone naprzeciw siebie. Dodatkowo dochodzi do części mieszkalnej garderoba z pralnia i kotłownia. Obie części tj mieszkalna i handlowa połączone są wewnętrznym przejściem, co ułatwia funkcjonowanie przy jednoczesnym prowadzeniu biznesu na miejscu.
Nieruchomość nietuzinkowa , z ogromnym potencjałem jak na obecne czasy. Pozwala bardzo wygodnie , niedrogo mieszkać i jednocześnie zarabiać.
Drugą część budynku stanowi nieźle prosperujący sklep spożywczy( ok. 100 m2) z ogródkiem gastronomicznym!.
Tę cześć można łatwo przekształcić w razie konieczności na drugie mieszkanie o podobnym metrażu i spokojnie je wynajmować, mając najemcę pod okiem. Można też podzielić nieruchomość i wydzielić dwa odrębne lokale mieszkalne dokonując tego niewielkim nakładem finansowym.
Łożnica -to duża wieś , bez przemysłu, ekologiczna, z przepływająca przez środek czysta rzeka Gowienicą.
Wieś w której coraz częściej osiedlają się ludzie ze Szczecina, intelektualiści -znajdujący tam spełnienie życia, spokój , bliskość dzikej przyrody, czystą rzekę z pstrągami.
Wieś położona w sercu Puszczy Goleniowskiej na uboczu trasy Szczecin- Świnoujście. Odległość do Goleniowa to 16 km a do Świnoujścia 45, do Przybiernowa tylko 10 km!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 1744/7376/ODS

notatnik