Kontakt do maklera

ELŻBIETA MELANOWICZ
ELŻBIETA MELANOWICZ
tel.: +48 692 692 592

Napisz do mnie

notatnik

Działka Szczecin-Wielgowo

na SPRZEDAŻ

259.000 zł
166 PLN/m2
1565 m2

SZCZECIN

Doskonała oferta pod inwestycję.(...)

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położona w Szczecinie w dzielnicy Wielgowo, która jest otoczona lasami Puszczy Goleniowskiej dzięki temu stanowi bardzo atrakcyjne miejsce do zabudowy.

Dojazd do działki drogą utwardzoną oraz na ok 400 metrów drogą polną. Teren płaski, nie zalewowy. Bezpośrednie sąsiedztwo lasu.
W odległości ok. 200m pierwszy dom z przyłączem energetycznym.

Obecnie działka w stadium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Szczecin, przeznaczona pod zabudowę budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi "Osiedle Leśne".

Wielgowo-Sławociesze - Perfekcyjne względem centrum miasta osiedle, charakteryzujące się zabudową o charakterze podmiejskim z dominacja jednorodzinnej zabudowy mieszkaniowej. Piękne miejsce otoczone lasem i polaną. Kontakt z dziką przyrodą na porządku dziennym. 
Miejsce godne polecenia jako inwestycji na przełomie dwóch lat. Podstawowym kierunkiem tego osiedla będzie jednorodzinna zabudowa mieszkaniowa z dostosowaną do potrzeb infrastrukturą społeczną i techniczną.


Polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości. 
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 3415/7376/OGS

notatnik