Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Dom w pobliżu mariny w Stepnicy

na SPRZEDAŻ

485.000 zł
3.593 zł/m2
135 m2
1595 m2
3 pokoje
1 łazienka

STEPNICZKA

Polecam Państwu bardzo ciekawy dom położony w otoczeniu zieleni i rzeki Gowienicy w Stepniczce-wsi dolegającej do miasta Stepnica.
Nieruchomość zlokalizowana na dwóch działkach o łącznej powierzchni 1595 m. Dom wymaga pewnych nakładów ze względu na konieczność wykończenia go wewnątrz.
Parter to sień, przedpokój, dwa pokoje , otwarta kuchnia z aneksem, łazienka i przedpokój. Łącznie około70 m. Piętro to otwarta, bardzo dobrze doświetlona poprzez kilka okien powierzchnia do własnej aranżacji o pow. około 52 m. Na dole w łazience piec gazowy-dwufunkcyjny z zamknietą komorą spalania bardzo dobrej firmy, serwisowany.Okna nowe PCV na gwarancji, na podłogach panele , a w łazience kafla i terakota. W całym budynku rozprowadzone nowe sieci elektryczna i wodno-kanalizacyjna oraz gazowa.Dom ocieplony styropianem, ogrzewanie rozprowadzone w miedzi z nowymi grzejnikami . Ściany w regipsach i częściowo w gładzi , brak wykończenia sufitów regipsem. ( położono tylko płyty OSB). Stolarka okienna pcv trzyszybowa, a poddasze w oknach
Za budynkiem podwórko i ogródek o pow ok. 125 m2.. Teren nieruchomości monitorowany i ogrodzony w całości.
To wyjątkowo ciekawa nieruchomość ze względu na jej położenie i możliwość wykończenia jej wg. własnego gustu.
Do centrum Stepnicy tylko 1 km, do mariny i Zalewu Szczecińskiego tylko 500 m!
Polecam więc tę nieruchomość klientom kochającym kontakt z wodą i ceniącym klimat małych miasteczek!!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 1751/7376/ODS

notatnik