Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

M-4 W centrum Goleniowa Sprzedaż lub zamiana

na SPRZEDAŻ

295.000 zł
6.995 zł/m2
42 m2
3 pokoje
1 łazienka

GOLENIÓW

Polecam Państwu idealne , widne,trzypokojowe z balkonem mieszkanie zlokalizowane w "sercu " Goleniowa.
Mieszkanie po kapitalnym remoncie.
Istnieje możliwość zamiany na mniejsze , położone na parterze lib pierwszym pietrze.
Lokalizacja powyższa zapewnia wygodę pod każdym względem . Możemy będąc jego właścicielem posiadać idealny dostęp zarówno do sklepów, instytucji publicznych a także do komunikacji podmiejskiej oraz do innych miast Polski. Mieszkanie z którego "w przysłowiowych kapciach" możemy zrobić zakupy, zaprowadzić dziecko do szkoły i iść do kina.
Po przeprowadzonym kapitalnym remoncie stworzono dodatkowy mały pokój , stanowiący obecnie sypialnię, ale za to z balkonem. Pierwotnie były dwa pokoje, do czego można wrócić. Ta przeróbka okazała się wyjątkowo trafna, gdyż na lokalnym rynku brak jest większych mieszkań w mniejszych cenach dla młodych rodzin z małymi dziećmi.
Jest to też idealna oferta dla klientów biznesowych zajmujących się wynajmem. !

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 5240/7376/OMS

notatnik