Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Dom w krainie jezior

na SPRZEDAŻ

103.556 €
435 €/m2
238 m2
1358 m2
5 pokoi
1 łazienka

ŁOŹNICA

Polecam Państwu Idealny parterowy dom położony w centrum wsi w otoczony bujną zielenią. Dom może służyć zarówno jednej jak i dwom niezależnym rodzinom
, gdyż posiada dwa odrębne lokale z dwoma odrębnymi wejściami, co daje możliwość niezależnego zamieszkania. To ciekawa propozycja dla. rodziny dwupokoleniowej.
Ta możliwość daje wielu klientom możliwość rozwiązania swoich problemów życiowych i jednocześnie mieszkaniowych. Daje też możliwość wynajmowania jednego z lokali i jednoczesnego mieszkania w niezależnym drugim, zapewniając w ten sposób wynajmującemu pełna kontrolę wynajmu.
Jeden z lokali to wyjątkowo piękne, wyremontowane i urządzone ze smakiem mieszkanie w centrum dużej średniowiecznej wsi Łoźnica. To mieszkanie z wieloma wygodami, min. sauna. Pozwala nam spokojnie żyć w otoczeniu lasów i dzikiej przyrody. Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią, sypialni , dwóch mniejszych pokoi dziecinnych położonych naprzeciw siebie , a także pięknej łazienki z sauną oraz garderoby z pralnią i sporego holu. Dodatkowo dochodzi osobna kotłownia zasilająca w ciepło dwa lokale.
Nieruchomość nietuzinkowa , z ogromnym potencjałem jak na obecne czasy. Pozwala bardzo wygodnie , niedrogo mieszkać i jednocześnie zarabiać.
Drugą część budynku stanowi osobny przekształcony z handlowego na mieszkaniowy do własnej aranżacji. Wyposażony jest w osobna kuchnię , toaletę, łazienkę, dwa małe pokoje mogące służyć jako sypialnie oraz duże około 40 -metrowe pomieszczenie mogące spełniać rolę salonu lub do podzielenia na więcej pokoi.
Ten lokal może docelowo stanowić drugie mieszkanie o podobnym metrażu, czyli około 110 m2 i spokojnie je wynajmować, mając najemcę pod okiem.
Drugi lokal mieszkalny możemy uzyskać niewielkim nakładem finansowym.
Łożnica -to duża ekologiczna wieś , bez przemysłu, , przez którą przepływa czysta rzeką Gowienicą. Wieś położona w otoczeniu czterech pięknych jezior komunikacją kolejową łączącą Szczecin z Kołobrzegiem.
Wieś w której coraz częściej osiedlają się ludzie ze Szczecina, intelektualiści -znajdujący tam spełnienie życia, spokój , bliskość dzikiej przyrody, czystą rzekę z pstrągami.
Wieś położona w sercu Puszczy Goleniowskiej na uboczu trasy Szczecin- Świnoujście. Odległość do Goleniowa to 15 km a do Świnoujścia 45, do Przybiernowa tylko 10 km!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 1761/7376/ODS

notatnik