Kontakt do maklera

JANUSZ KAWA
JANUSZ KAWA
tel.: +48 693 720 343

Napisz do mnie

notatnik

Filmowa willa na Costa del Sol

na SPRZEDAŻ

20.000.000 €
13.333 €/m2
1500 m2
200000 m2
10 pokoi
8 łazienek

ESTEPONA, COSTA DEL SOL OCCIDENTAL, MALAGA, ANDALUZJA, HISZPANIA

Podobno najpiękniejszy dom na Costa Del Sol, zbudowany w stylu mauretańsko-hiszpańskim, z autentycznymi fontannami i wiekowymi kaflami. Do domu wchodzi się przez imponujące, kute, żelazne drzwi z elementami szkła na wspaniały dziedziniec otoczony 51 rzeźbionymi kamiennymi łukami i okazałymi palmami. Z boku znajduje się sklepiona jadalnia Al Fresco, która może pomieścić ponad dwadzieścia osób. Francuskie drzwi prowadzą do salonu i przez rozległe kamienne tarasy z widokiem na piękne ogrody, altanę, basen i prywatne jezioro z widokiem na morze w oddali.

Nieruchomość znajduje się na prywatnej posesji o powierzchni 200 000 m2, położona cztery kilometry od morza, pomiędzy Puerto Banús i Esteponą, kilka minut od eleganckich hoteli i restauracji. Wyjątkowe położenie geograficzne zapewnia całkowitą prywatność ze wspaniałymi widokami na morze i góry.

Dom składa się z:
- apartamentu z główną sypialnią z oddzielnymi garderobami i łazienkami;
- 4 apartamentów dla gości;
- 3 sali recepcyjnych, kuchni, spiżarni, sali śniadaniowej i siłowni;
- oddzielnego skrzydła dla personelu/gości, składające się z 2 sypialni, łazienki, kuchni, salonu i patio.
- garażu na 3 samochody.

-----------FOR ENGLISH SCROLL DOWN------------Rumoured to be the most beautiful house on the “Costa Del Sol". In the Moorish/Spanish style with authentic fountains and age old tiles, one enters through imposing glass and wrought iron doors to a magnificent courtyard flanked by fifty one carved stone arches and stately palm trees. To the side is a vaulted “Al Fresco" dining area capable of seating more than twenty. The french doors lead to the drawing room and through to extensive stone terraces which overlook the beautiful mature gardens, gazebo, pool and private lake with the sea in the distance. The house lends itself to fabulous and capacious entertaining.

The property sits in a private estate of 200.000 sqm which is home to abundant wildlife. Situated four kilometres from the sea between Puerto Banús and Estepona, it is minutes from elegant hotels and restaurants. The unique geographical location affords it complete privacy with superb sea and mountain views.

Master bedroom Suite with separate dressing rooms and bathrooms.
4 Guest Suites.
3 Reception rooms, kitchen, pantry, breakfast room and gym.
Separate staff/guest wing comprising 2 bedrooms, bathroom, kitchen, sitting room and patio.
Garaging for 3 cars.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 1768/7376/ODS

notatnik