Kontakt do maklera

ANDRZEJ KRAJNIEWSKI
ANDRZEJ KRAJNIEWSKI
tel.: +48 663 564 119

Napisz do mnie

notatnik

Kompleks działek budowlanych nad morzem!

na SPRZEDAŻ

227.360 zł
290 PLN/m2
784 m2

POGORZELICA

Kompleks około 90 działek budowlanych położony w miejscowości Pogorzelica.

Działki położone są na początku miejscowości, w odległości 1500 m od piaszczystej plaży. Dojazd do działek dobry - asfaltowy do momentu wjazdu na osiedle, aktualnie ulice dojazdowe do działek są utwardzone.
Działki przeznaczone są w planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną - parter plus użytkowe poddasze. Jest możliwość postawienia na działce garażu lub budynku gospodarczego. Prąd, woda, kanalizacja znajdują się w drogach dojazdowych na osiedlu.
Aktualnie na terenie powstają domy jednorodzinne, część działek zagospodarowana w sposób rekreacyjny.
Działki położone są na wzniesieniu, ze szczytu którego można zobaczyć panoramę jeziora Liwia Łuża. Pogorzelica to niewielka nadmorska miejscowość która połączona jest z Niechorzem a położona w sosnowym lesie oddalona od Rewala o 7 km a od Kołobrzegu 40 km.
Cały teren położony jest w spokojnej części miejscowości z dala od zgiełku nadmorskich promenad.


Istnieje możliwość uzyskania kredytu hipotecznego na działki! Pomagamy we wszystkich formalnościach związanych z zakupem oraz bankami.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem!

Zapraszamy!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 1958/7376/OGS

notatnik