Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Działka budowlana pod Goleniowem

na SPRZEDAŻ

115.000 zł
77 PLN/m2
1500 m2

BUDNO

Idealna działka budowlana zlokalizowana w pobliżu Goleniowa. ( warunki zabudowy w trakcie ). Działka położona w miejscowości Budno-stanowiącej obecnie sypialnię Goleniowa oddalona tylko 5 km od miasta.
Nieruchomość położona w dalszej linii zabudowy w szeregu już sprzedanych działek i pobudowanych domów. Naprzeciwko działki sąsiedztwo nowych domów. Działka dzięki pewnej znacznej odległości od drogi głównej  zyskuje  na komforcie późniejszego zamieszkania. Do działki zostanie postawiona( z przeniesienia z innego miejsca )skrzynka ZK.

Budno to mała rozbudowująca się w ostatnich latach wieś  w bardzo bliskiej odległości do Goleniowa. Budują się  głównie klienci pracujący w Goleniowie ze względu na szybki dojazd do pracy a młodzież do  szkół i przedszkoli.( 5 minut jazdy samochodem zarówno do Goleniowa jak i do Mostów)

Polecam to miejsce szczególnie młodym klientom wiążącym swą przyszłość z Goleniowem!
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 3498/7376/OGS

notatnik