Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Duża działka budowlana - tylko 13 km od Goleniowa!

na SPRZEDAŻ

85.000 zł
47 PLN/m2
1800 m2

PRZYPÓLSKO

Idealna duża działka budowlana położona w kompleksie ośmiu działek., z których jedna już jest sprzedana a dwie zarezerwowane. Nieruchomość położona  w  uroczej małej wsi pod Goleniowem.
Działka położona w znacznej oddali od zwartej zabudowy wsi, co zapewnia spokój i intymność. Posiada wydane warunki zabudowy nawet na duży  dwukondygnacyjny dom  z możliwością wykonania . . podpiwniczenia. Zostały wydane warunki zabudowy  na budynek parterowy z użytkowym poddaszem  i garażem  o pow zabudowy od 100 m do nawet 250 m, na co pozwala wielkość działki.
Szerokość elewacji frontowej przewidziano między 10,5 a 15,5 m., a kąt nachylenia dachu waha się od 15 do 45 stopni.

Dodatkowo wydane są już warunki techniczne przyłączenia  prądu, oraz warunki Hydrologiczne co znacznie skraca proces budowy nowego domu.

Przypólsko to  nieduża  malownicza wieś rolnicza położona wśród lasów sosnowych, w otoczeniu pięknego jeziora Lechckiego. Do wsi wreszcie wiedzie  od Mostów nowa  piękna droga , która to daje możliwość szybkiej komunikacji między  wsiami. Na działce słychać śpiew licznie śpiewających ptaków.!

W najbliższej okolicy brak uciążliwego przemysłu.
Polecam klientom kochającym  naturę i znaczną odległość do sąsiada a nade wszystko sielskie życie..


Odległość do Osiny- 4 km, do Goleniowa  i Nowogardu tylko 13 km. 


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 3499/7376/OGS

notatnik