Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Wyjątkowa działka budowlana w Mostach

na SPRZEDAŻ

178.000 zł
89 PLN/m2
2226 m2

MOSTY

Polecam Państwu wyjątkowo atrakcyjną działkę budowlaną położoną w małej miejscowości pod Goleniowem. Działka położona w tzw. drugiej linii zabudowy na wzniesieniu z pięknym widokiem na okolicę. Działka położona w bezpośrednim sąsiedztwie lasu w sąsiedztwie dwóch nowych domów. Warunki zabudowy wydane na budynek mieszkalny jednorodzinny maksymalnie. dwukondygnacyjny o szerokości frontu od 6- 16 m. Powierzchnia zabudowy max 11,7, a biologicznie czynna min 50% 
Działka -to wymarzone miejsce w cywilizowanej, bardzo dobrze skomunikowanej miejscowości oddalonej tylko 10 km od Goleniowa.
Działka posiada oddalony  od głównej ulicy wiodącej przez miejscowość własny wjazd. 
W bardzo bliskiej okolicy od działki sklepy spożywcze: "Dino", "Lewiatan" oraz chemiczny oraz szkoła podstawowa, przedszkole, przystanek  PKP i busów.W miejscowości też lokalny  CPN i kościół.
To ciekawa, nietuzinkowa oferta na rynku działek budowlanych nieco oddalonych od ruchu wielkomiejskiego.
Mosty, to miejscowość położona na trasie Goleniów-Maszewo, bez przemysłu, stanowiąca "sypialnię" Goleniowa.
Duże osiedle bloków sprawia iż  mieszka tu znaczna ilość mieszkańców znajdujących zatrudnienie w Goleniowie i pobliskim parku przemysłowym. Spowodowane jest to dobrą i szybką komunikacją a także cenami mieszkań w Goleniowie i brakiem działek budowlanych.
Polecam nietuzinkową działkę dla wyjątkowych klientów szukających bliskości lasu i intymności !


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 3500/7376/OGS

notatnik