Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Duża, tania działka 6 km od Wolina!!

na SPRZEDAŻ

79.900 zł
26 PLN/m2
3002 m2

RACIMIERZ

Polecam inwestorom prywatnym i strategicznym dużą działkę położoną przy trasie turystycznej  nad morze.  Nieruchomość położona przy drodze gminnej, utwardzonej , stanowiącej dojazd do posesji  prywatnych domów oraz bloków mieszkalnych. Działka w kształcie prostokąta o podstawie 45 m i w głębokości 67 m usytuowana na końcu wsi.  

We wsi plac zabaw, świetlica , plac rekreacji sportowej, a nieco dalej szkoła podstawowa, sklepy spożywcze i cpn oraz kościół.
Działka uzyska warunki zabudowy zarówno na dom lub domy mieszkalne ale również istnieje możliwość uzyskania ich na budownictwo wielorodzinne do czterech kondygnacji oraz budownictwo dwurodzinne. Sieć kanalizacyjna i energetyczna naprzeciwko działki, wodociągowa i gazowa 50 m od działki!

Wieś bardzo dobrze skomunikowana zarówno ze Stepnicą jak i z Wolinem. Bliska odległość do zalewu szczecińskiego i morza  oraz niewygórowana cena decyduje o niezwykłej atrakcyjności tej oferty na rynku działek budowlanych.

Odległość do Stepnicy -tylko 8 km , a do Wolina tylko 6 km!Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 3514/7376/OGS

notatnik