Kontakt do maklera

JANUSZ KAWA
JANUSZ KAWA
tel.: +48 693 720 343

Napisz do mnie

notatnik

Apartament 3 pok. z tarasem w Marbelli

na SPRZEDAŻ

275.800 €
3.831 €/m2
72 m2
3 pokoje
1 łazienka

MARBELLA, COSTA DEL SOL OCCIDENTAL, MALAGA, ANDALUZJA, HISZPANIA

Apartament trzy pokojowy po gruntownym remoncie. Jasny i przestronny salon z otwartą kuchnią, wyjściem na prywatny taras, dwuosobowa sypialnia z zabudowaną szafą, dwie jednoosobowe sypialnie z oknem i dużą ilością światła. Kryty taras, który może służyć jako pralnia (do wieszania ubrań... jako schowek), posiada również duży balkon ze stołem i krzesłami, z którego można podziwiać widoki na park, morze i tereny zielone.
Dla mieszkańców zorganizowany jest wspólny parking.
Apartament znajduje się w pobliżu supermarketów, restauracji, policji krajowej, straży pożarnej i tylko 7 minut spacerem od centrum handlowego La Cañada, bezpośrednio w Marbelli w północnej części, 7min pieszo od Centrum La Cańada.
Opłaty: podatek od nieruchomości 380E/rok
opłata za śmieci - 30E/rok
czynsz - 50E/miesiąc--------For english scroll down----------

Recently completely refurbished, bright and spacious living room with open plan kitchen, exit to private terrace from this, double bedroom with fitted wardrobe, two single bedrooms with window and lots of light. Indoor terrace which can be used as laundry room (to hang clothes... as storage room), also has a large balcony with table and chairs to enjoy the views to the park, sea and green areas.
It has communal parking, and is located close to supermarkets, restaurants, national police, firefighters, and only 7 minutes walk from the shopping centre La Cañada.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 5330/7376/OMS

notatnik