Kontakt do maklera

JANUSZ KAWA
JANUSZ KAWA
tel.: +48 693 720 343

Napisz do mnie

notatnik

Nowe mieszkania z tarasem, parkingiem i kom. lok

na SPRZEDAŻ

214.000 €
2.549 €/m2
84 m2
3 pokoje
2 łazienki

MIJAS, COSTA DEL SOL OCCIDENTAL, MALAGA, ANDALUZJA, HISZPANIA

Laguna Residence to nowa inwestycja składająca się z 58 mieszkań o jednym, dwóch i trzech pokojach, a także przepięknych penthouse"ów z przestronnymi tarasami. Każde mieszkanie cechuje się przemyślanym układem przestrzennym, praktycznymi rozwiązaniami i starannie dopracowanymi wykończeniami. Dodatkowo, budynek dysponuje 58 miejscami parkingowymi w podziemnym garażu oraz 58 komórkami gospodarczymi.
Obiekt obfituje w nowoczesne, ekologiczne oraz ekonomiczne rozwiązania technologiczne.

Ceny apartamentów:
Apartament 2pok. - od 183 000 EUR
Apartament/Penthouse 3pok. - od 204 000 EUR

Na życzenie, dostępny jest prospekt ze szczegółowymi danymi poszczególnych apartamentów oraz cen, a także części wspólnych całego obiektu.

LAGUNA RESIDENCE to miejsce, w którym można rozpocząć życie na nowo, doskonała lokalizacja.
Mijas oferuje szeroką gamę usług, wypoczynku, ośrodków zdrowia, szkół czy centra handlowe. Zaledwie 5 minut od obiektu znajduje się kilka supermarketów jak Mercadona czy Carrefour. Znajduje się tam także kilka przedszkoli i instytutów dla edukacja najmniejszego członka domu. Centrum sportowe oferuje wszelkiego rodzaju zajęcia w różnych udogodnienia do uprawiania sportu i bycia w ruchu. I jeśli ty chcesz wybrać się na zakupy w poszukiwaniu prezentu lub sprawić sobie przyjemność, masz wiele lokalnych sklepów na starym mieście, tylko kilka minut na piechotę.
W sąsiedztwie centra handlowe, takie jak El Corte Inglés lub Centro Comercial Miramar, gdzie można wybrać się na kawę, albo iść do kina.
LAGUNA RESIDENCE ma bezpośredni dostęp do Autostrady śródziemnomorskiej (A-7).
Ta innowacyjna inwestycja usytuowana jest w otoczeniu, które zapewnia wszystkie niezbędne usługi i ułatwia dostęp do wszystkiego, co niezbędne.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 5332/7376/OMS

notatnik