Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Działka budowlana-5 km od Goleniowa !

na SPRZEDAŻ

85.000 zł
94 PLN/m2
906 m2

BUDNO

Wyjątkowo blisko położona działka w okolicach Goleniowa z bardzo dobrym dojazdem. Działka położona w miejscowości Budno-oddalonej od Goleniowa ledwie 5 km.
Dla klientów mobilnych , a pracujących w Goleniowie lub na parku przemysłowym - to wyjątkowo dobra lokalizacja. Działka położona na nowo budującym się osiedlu domów jednorodzinnych. 
Pomimo iż leży przy głównej drodze asfaltowej wiodącej z Goleniowa do Maszewa, to wjazd do niej znajduje się w drodze wewnętrznej, niekolizyjnie  z większym  ruchem w godzinach szczytu. 
Działka o powierzchni ponad 1000 m nadaje się również do podziału na  dwie mniejsze z osobnymi wjazdami lub  na pobudowanie domu dwulokalowego. 
Pomyśl nawet inwestycyjnie , bo cena niewysoka!
W drodze wewnętrznej prąd i woda.!
Odległość do Goleniowa -5 km, do Mostów też 5 km, a do Maszewa 10 km. W niedalekiej odległości ok. 10 km Port Lotniczy W Goleniowie.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 3554/7376/OGS

notatnik