Kontakt do maklera

JANUSZ KAWA
JANUSZ KAWA
tel.: +48 693 720 343

Napisz do mnie

notatnik

Apartament przy plaży, piękny widok

na SPRZEDAŻ

290.000 €
3.973 €/m2
73 m2
4 pokoje
2 łazienki

CALAHONDA, MOTRIL, COMARCA DE LA COSTA GRANADINA, GRANADA, ANDALUZJA, 18730, HISZPANIA

To rzadka okazja inwestycyjna w apartament przy plaży w Calahonda. Nieruchomość skierowana na południe cieszy się obecnością słońca przez cały dzień na balkonie, gdzie można cieszyć się pięknem Morza Śródziemnego. Znajdują się w nim 2 sypialnie z łóżkiem podwójnym i 1 z łóżkiem pojedynczym, 2 łazienki, jedna z prysznicem, druga z wanną. Jest tu spora kuchnia oraz przestronny salon i jadalnia. Na terenie osiedla znajdują się 2 baseny, w budynku znajduje się winda. Na plaży znajduje się dobrze znana restauracja, a po krótkim spacerze można dotrzeć do wszystkich udogodnień oferowanych w okolicy. Łatwy dostęp do autostrady A7 w obu kierunkach, do Malagi i Gibraltaru!

Mieszkanie na środkowym piętrze, Calahonda, Costa del Sol.
3 sypialnie, 2 łazienki, powierzchnia 72 m², taras 8 m².

Otoczenie : Przy plaży, Dzielnica handlowa, Przy plaży, Blisko portu, Blisko sklepów, Blisko morza, Blisko miasta, Blisko szkół, Blisko przystani, Urbanizacja, Kompleks plażowy Front Line.
Orientacja : Południe.
Stan: Wymagany remont.
Basen : Wspólny.
Widoki : Morze, Plaża, Przeglądowy, Basen.
Cechy: zadaszony taras, winda, szafy wnękowe, blisko transportu, prywatny taras, pomieszczenie do przechowywania, łazienka.
Parking : Ulica, Komunalny.
Kategoria : Przy plaży, Tanie, Domy wakacyjne, Inwestycje, Odsprzedaż.

W związku z dużym zainteresowaniem nieruchomościami na rynku hiszpańskim, prosimy o sprawdzenie u maklera prowadzącego aktualność oferty.

----------FOR ENGLISH SCROLL DOWN----------Location, Location, Location!
This is a rare opportunity to invest in a frontline beach apartment in Calahonda. The property that is south facing has sun all day on the balcony where you can enjoy the immense beauty of the Mediterranean sea. There are 2 double and 1 single bedroom, 2 bathrooms, 1 with a shower and the other with a bathtub. There is a good sized kitchen and a spacious living and dining room. The community includes 2 pools and there is a lift in the building. On the beach is a well known restaurant and with a short walk you reach all the amenities that the area offers. There is easy access to the A7 going both directions, to Málaga and Gibraltar!

Middle Floor Apartment, Calahonda, Costa del Sol.
3 Bedrooms, 2 Bathrooms, Built 72 m², Terrace 8 m².

Setting : Beachfront, Commercial Area, Beachside, Close To Port, Close To Shops, Close To Sea, Close To Town, Close To Schools, Close To Marina, Urbanisation, Front Line Beach Complex.
Orientation : South.
Condition : Renovation Required.
Pool : Communal.
Views : Sea, Beach, Panoramic, Pool.
Features : Covered Terrace, Lift, Fitted Wardrobes, Near Transport, Private Terrace, Storage Room, Ensuite Bathroom.
Parking : Street, Communal.
Category : Beachfront, Cheap, Holiday Homes, Investment, Resale.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 5401/7376/OMS

notatnik