Kontakt do maklera

ELŻBIETA MELANOWICZ
ELŻBIETA MELANOWICZ
tel.: +48 692 692 592

Napisz do mnie

notatnik

Mieszkanie,lokum,lokal do remontu w Przelewicach

na SPRZEDAŻ

157.000 zł
2.707 PLN/m2
58 m2
2 pokoje
1 łazienka

PRZELEWICE

OKAZJA!!!!!
Ofertą do sprzedaży jest okazyjne mieszkanie znajdujące się w Przelewicach.
Lokal mieści się na pierwszym piętrze w budynku ośmiorodzinnym.
Powierzchnia wynosi 58m2, w skład której wchodzi kuchnia, dwa pokoje, garderoba łazienka z toaletą.
Do mieszkania przynależne jest pomieszczenie gospodarcze mieszczące się na podwórku oraz dwa ogródki.

Cena lokalu jest bardzo atrakcyjna, ponieważ mieszkanie jest bezczynszowe. Koszty, które się ponosi to tylko podatek roczny ok. 360zł. oraz koszty mediów (prąd, gaz, woda wg. zużycia).
Zlokalizowane jest w pięknej okolicy, gdzie wszystko co jest potrzebne do życia jest w zasięgu ręki: sklepy, Urząd Gminy, Bank Spółdzielczy, kościół, przychodnia, szkoła, przedszkole, OSP, restauracja, cmentarz, klub sportowy WICHER-PRZELEWICE.
Ogromnym atutem tego miejsca jest OGRÓD DENDROLOGICZNY, wymarzone miejsce do spacerów i odpoczynku.

Miejsce idealne dla kogoś, kto ceni sobie spokój i bliskość z naturą. Niczego tam nie brakuje.

Przelewice – wieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie pyrzyckim, w gminie Przelewice, nad Przelewicką Strugą, w odległości 4 km od jeziora Płoń.
Miejscowość jest siedzibą gminy Przelewice. Zlokalizowany w Przelewicach Ogród Dendrologiczny jest perłą przyrodniczą Pomorza Zachodniego i jednym z najcenniejszych obiektów przyrodniczych w Polsce. Bogata kolekcja drzew i krzewów ze strefy klimatu umiarkowanego całego świata na powierzchni 30 ha przyciąga tysiące turystów. W odbudowanym w 2006 r. XIX wiecznym pałacu mieszczą się sale konferencyjne, szkoleniowe, laboratoria i pokoje gościnne, założony przez niemieckiego króla hut Conrada von Borsiga. W miejscowości funkcjonuje klub piłkarski LKS "Wicher" Przelewice.
Przez gminę prowadzi droga wojewódzka nr 122 łącząca wieś Lubiatowo z Pyrzycami i Dolicami. Do Szczecina jest ok. 70km., do Pyrzyc ok 20km.

Polecam i serdecznie zapraszam do kontaktu.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 5404/7376/OMS

notatnik