Kontakt do maklera

ANDRZEJ KRAJNIEWSKI
ANDRZEJ KRAJNIEWSKI
tel.: +48 663 564 119

Napisz do mnie

notatnik

Atrakcyjny lokal użytkowy w centrum Międzyzdrojów

na SPRZEDAŻ

450.000 zł
7.951 PLN/m2
57 m2
2 pokoje

MIĘDZYZDROJE

Sprzedajemy lokal użytkowy w doskonałej cenie przy deptaku w Międzyzdrojach. Zarówno w sezonie jak i poza nim przechodzi tędy duża liczba potencjalnych klientów. Dlatego ze względu na położenie idealnie nadaje się na kawiarnię, restaurację, ale również na handel lub usługi. Powierzchnia 56,6 m2 to sala główna z zapleczem socjalnym do której można doliczyć i wykorzystywać (!) 15 metrowy taras. Wejście od ulicy i witryny powinny sprzyjać prowadzonemu tam biznesowi. Czynsz też jest niezwykle niski (238zł kosztów zarządu wspólnoty, opłat eksploatacyjnych, funduszu remontowego itp.) Lokal ogrzewany jest własnym, dwubiegowym piecem gazowym dlatego właściciel może mieć pełną kontrolę nad tymi kosztami. Terakota na podłodze i malowane ściany dają duże możliwości zagospodarowania.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem takiego lokalu lub prowadzeniem biznesu w Międzyzdrojach to zapraszam na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 194/7376/OLS

notatnik