Kontakt do maklera

ANNA BAL
ANNA BAL
tel.: +48 509 13 33 36

Napisz do mnie

notatnik

DOM

na SPRZEDAŻ

730.000 €
4.078 €/m2
179 m2
129 m2
4 pokoje
3 łazienki

Estepona

INWESTYCJA
Dla realizacji tej ekskluzywnej, butikowej inwestycji 10 domów w zabudowie szeregowej wybrano działkę z pięknym widokiem na morze, pole golfowe i góry.

ARCHITEKTURA I PROJEKT
Architektura dąży do maksymalnej ekspresji poprzez połączenie trzech materiałów: biała elewacja przywodzi na myśl słońce i plażę, ciemnoszary kamień dodaje głębi, a pionowe elementy z aluminium imitującego drewno wprowadzają ciepło – jak widać na zdjęciach.
Materiały o niskim poziomie konserwacji sprawiają, że elewacje są nie tylko efektowne, ale także przyjazne środowisku.

JAKOŚĆ
Kiedy jakość to nie tylko estetyka, używa się materiałów renomowanych marek, starannie wykonuje się prace budowlane i dba o doskonałe wykończenie.
Nowoczesne od podstaw – ciepła woda i klimatyzacja (ciepło/zimno) są dostarczane przez centralny system aerotermiczny – czyste źródło energii. Ogrzewanie podłogowe jest zasilane w ten sam sposób.

DOMY
To domy jednorodzinne z trzema kondygnacjami, 4 sypialniami, 3–4 łazienkami, 1–2 toaletami oraz biurem.
Narożne domy posiadają prywatny ogród i basen z solnym systemem oczyszczania. Środkowe domy mają basen na trzecim piętrze.
Otwarte i funkcjonalne przestrzenie dominują i łączą się z tarasami oferującymi niesamowite widoki na morze, golf i góry.

OPIS OKOLICY
Inwestycja znajduje się w Esteponie – jednej z najważniejszych miejscowości na Costa del Sol, zwanej Ogrodem Andaluzji. Tylko 30 km od Marbelli, z ponad 21 km linii brzegowej, magicznymi zakątkami i kosmopolitycznym klimatem.
Urbanizacja znajduje się w ZACHODNIEJ części Estepony – rejonie intensywnego rozwoju luksusowych nieruchomości.
Zaledwie 5 minut od centrum, blisko plaż, nowego szpitala w Esteponie i pola Azata Golf.
Blisko restauracji, sklepów, plaż, pól golfowych i usług. 20 minut do Puerto Banús, Marbelli i Sotogrande, 50 minut do lotniska w Maladze i 40 minut do lotniska w Gibraltarze.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: R4120702

notatnik